Najtanszy telefon z mp3 i kartami pamieci?

Witam, mam pytanie o jakis tani telefon z mp3 i sslotem na karte pamieci. Kolorowy ekran, nie zalezy mi na aparatach, UMTS’ach,. Mam k750i ale sprzedaje bo potrzebuje forsy i chce cos prostrzego. Prosze mi nie podawac N95 czy np K800i bo one maja swietne mp3, po prostu chce aby bylo tanio :slight_smile:

Firma malo istotna ;D

No to może siemens SX1 :stuck_out_tongue:

ja proponuje motorole e398

może Alcatel OT-E801

według mnie sagem my411x to całkiem ciekawa propozycja, sam najprawdopodobniej będę wymieniał telefon na ten właśnie model :wink:

tutaj

uff :oops:

gismo137 skracaj linki bo forum się rozwala

to zależy nowy czy używany.

jeżeli nowy to ja polecam Sagem-a MY 501X

na slot na minisd do 2gb

Dzieki ten sagem tani i nawet ladny, ale to sagem :stuck_out_tongue_winking_eye: ale moze sie na niego zdecyduje :slight_smile: dzieki za info

nie rozumiem… kolega ma uprzedzenia co do tej firmy?

robią dobry i tani sprzęt

ja mam teraz sagema myx5-2v, i muszę powiedzieć, że jakby nie te utrudniacze z javą to byłby jeden z lepszych telefonów za tą cenę. Ponadto przeżył już lot przez pół pokoju i lądowanie na podłodze, kąpiel w wodzie smakowej (właściwie to cały był mokry) i jeszcze kilka innych takich przygód a działa bez zarzutu :wink:

Polecam Motke V360 najtansza z aparacikiem i Mp3 i slotem pamieci http://www.allegro.pl/item203822314_nowa_motorola_v360_128mb_mp3_liderkom_krakow_.html