Największy zawód roku 2006 w gatunku gier jakie lubicie

Jak dla mnie w grach wojennych - red orchestra ostfront. Czułem sie jakbym cofnął sie w czasie do lat 90-tych. Bardzo nie-miodna i po prostu kiepska. Jedyny plus to klimat frontu wschodzniego. Przy takich hitach jak battlefield czy company of heroes wydanie tej gry to po prostu jakiś kiepski żart :?

Moim zdaniem jest to każda gra MMORPG wydana po Lineage II i WoW. Poniewaz naprawde gram w l2 od 2 lat i prubowalem przejsc do innych gier. Ale wiekszosc to slabe podroby l2 i wowa lub polaczenia tych gier:)

Największe rozczrowanie? Wg. mnie

oczywiście (jak co roku) fify, a i nie było żadnego zachwycającego fpp’sa…

S.T.A.L.K.E.R. znowu nie wyszedł…

the godfather , fifa 07 (to zawsze bedzie zawód) , nba 07 (niestety :frowning: )

jak to nie bylo a np. PREY! !!

Kupiłem i powiem że mugł być lepszy…

Tak, ale Red Orchestra kosztuje 30 zł a Batielfield czy Company of Heroes powyżej 100zł.

FIFA 07, Heroes V(nic fajnego poza grafą rozczarowanie:( )

dokładnie to samo zdanie… fifa 2006 była duzo lepsza o WC nie wspominając… a ta to kompletne dno… a w Herosie 0 grywalnosci… tylko grafa…

Fifa 07, 2002 WC rządzi :stuck_out_tongue:

fifa o7 jak zawsze heh PES rządzi i wgniata fife w podłoge we wszystkim a Prey jest zajebist* motywy ze skrzynkami i teleportami rzadza :stuck_out_tongue:

  1. The Godfather- gra która powinna być przynajmniej dobra a była na poziomie gta3 (i to też urażając gta)

  2. HoMM V- brak klimatu poprzednich części