Nakładka na Windows XP

(Adeczek94) #1

Witam.!

Poszukuję folderów które fajnie zmieniają wygląd Windowsa XP. (Takie coś jak folder royale który zmienia theme na Win MCE)

Jeżeli posiadacie takie lub macie link bardzo o nie proszę.

Z góry dziękuję :slight_smile:

(H Hubss) #2

ja mam dużo fajnych z visty ale nie mam linków poszukam....

(Newton) #3

Np. tu masz spory wybór.

http://www.deviantart.com/#catpath=cust ... le&order=9

(Adeczek94) #4

Nie chce z Visty, bo mi się znudziła chcę jakieś fajne :slight_smile:

(Olixxx94) #5

Zune Theme lub Zune Final, jeśli chcesz mieć inny kolor przycisku Start niż pomarańczowy. Pierwszy styl instaluje się jak program, dzięki czemu można go usunąć przez Panle Sterowania->Dodaj/Usuń programy, zaś w drugim trzeba znaleźć plik kompozycji i go otworzyć.

(Adeczek94) #6

temat do zamknięcia. Wybrałem już Zune Theme :slight_smile:

Dzięki Olcia :slight_smile:

(Kefas) #7

Witam

Ja się dołączę do tematu. Jak się ustawia styl Zune Final by można było wybrać dowolny kolor paska START ?

(Olixxx94) #8

Kefas , PPM na Pulpit->Właściwości-> zakładka Wygląd. W polu Schemat kolorów wybierasz kolor, który Ci odpowiada (jeśli chodzi o kolor przycisku Start, bo koloru całego paska chyba nie da się zmienić)

(Kefas) #9

Coś musiałem namieszać bo u mnie się nie da ustawić tego stylu, tzn. w zakładce okna i przyciski nie mam do wyboru tego stylu, jedynie mogę wybierać schematy kolorów. Ale jeśli już wybiorę schemat kolorów to mi ustawia styl klasyczny windows.

(Krzys41) #10

miałem kiedyś XP :frowning: proponuje Bricopack-Vistę inspirat, bardzo fajna nakładka

http://www.maxprograms.pl/plik,928.html

można też poszukać na torrentach :smiley:

(Olixxx94) #11

Kefas , jeśli o Zune Final chodzi, to musisz mieć pobrany folder razem z wszystkimi kolorami. W folderze musisz znaleźć taki plik zunencc3.png

(system) #12

szukam theme do win xp

coś ekstra,najchetniej sportowego

no i gdzie do potem instalowac-ktory katalog

(Olixxx94) #13

Jeśli chcesz inne style, musisz spatchować plik uxtheme.dll. Do tego użyj poprawki Uxtheme Multi Patcher.