Nakładki dotykowe na monitor

Witam,

Jakiś czas temu zakupiłem monitor LG IPS235V i jestem z niego bardzo zadowolony i nie mam zamiaru go wymieniać a chciałbym go rozszerzyć o funkcje dotykowe. Słyszałem, że istnieją nakładki dotykowe ???

Chciałbym się dowiedzieć jak one działają, czy się opłaca się kupować i czy możecie mi jakieś polecić właśnie na mój monitor ?

A nie będę Cię bolały ręce od częstego ich unoszenia do monitora? Według mnie to byłby tylko gadżet i nie byłoby to tak funkcjonalne, jak tablet.

Toś odpowiedział na temat… ehhhh

Nakładki kupisz np: TU i TU

Fajny gadżet ale nadaje się raczej do kiosków multimedialnych itp. Chyba, że chcesz wbudować monitor w pulpit biurka :slight_smile:

Obczaiłem to i stwierdzam, że nie opłaca się w to inwestować. Ok. 1000zł za taką nakładkę i nie ma na 23 calowy monitor.

Do nowinek trzeba przywyknąć. Tak mi się widzi przyszłość, że wetnie klawiatury i myszy, tylko będzie pod ręka monitorek dotykowy. Jeden dotyk w rogu i wyświetli się klawa. Będzie można surfować po necie i wpisywać posty.

Tak mnie wizja poniosła, bo gdzieś dopatrzyłem się monitorka dodatkowego wbudowanego w klawiaturkę.

Gdy ‘na luzie’, to trzeba zaszaleć :slight_smile:

…Też się rozmarzyłem.