Nakładki na seven os visty

Cześć, poszukuję nakładki na windows 7, który upodabnia go do visty. Głównie chodzi mi o pasek startu

To dziwna zachcianka, ale denerwują mnie te kwadraty na sevenie. Nie piszcie o zmianie systemu bo to nie wchodzi w grę. Istnieją takowe? Jeżeli tak to prosiłbym o jakiś link, a jeżeli nie to napiszcie żebym bezsensownie nie sprawdzał co chwila :slight_smile:

Sprawdź to http://www.thewindowsclub.com/windows-v … -windows-7

Witam,

Może nie potrzebujesz żadnej nakładki.

Spróbuj następujące ustawienie:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pasku start i wybierz ‘Properties’

  2. Na zakładce ‘Taskbar’, pierwsza zakładka, w sekcji ‘Taskbar appearance’ zaznacz ‘Use small icons’. Dzięki temu ikonki nie będą już takie wielkie

  3. Dodatkowo możesz zmienić ikonki w pełne nazwy aplikacji, podobnie jak w starszych wersjach Windows’a. Na zakładce ‘Taskbar’ w sekcji ‘Taskbar appearance’ lista ‘Taskbar buttons’ wybierz ustawienie ‘Never combine’.

Mam nadzieje, że moje rozwiązanie troche Ci pomogło.

Przepraszam, że w języku angielskim, ale takiego używam Windows’a i nie chcę zgadywać jak te opcje nazywają się w polskiej wersji.

Jedras2009 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Dzięki wam, wybrałem sposób metkax , bo te nakładki od wisty nie chciały się włączyć :wink:

// temat do zamknięcia

Ja też użyłem tej porady co kolega wyżej.

W końcu moje oczy odpoczną.

Dzięki za pomoc.