Naklejanie folii metodą 'na mokro"

Witam.

Zakupiłem folię na wyświetlacz do telefonu i wygooglowałem, że dobra jest metoda ‘na mokro’ nakładania tej folii. Wszystko okazało się fajnie, nie ma pęcherzyków powietrza, jednak dzisiaj zauważyłem, iż pod światłem widać jakby pod folią były plamy od wody.

Czy jest to normalne i zniknie po czasie? Czy zerwać tą folię i nałożyć drugą, tym razem normalnie?

Dodam, iż folia była zanurzona w wodzie z dodatkiem odrobiny płynu do mycia naczyń.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź,

Maste

PS. Wesołych Świąt :slight_smile:

Nakładanie folii “na mokro” było popularne przy… przyciemnianiu szyb samochodowych :slight_smile:

A tak poważnie, to sposób powinien być uzależniony od wskazań i zaleceń producenta zgodnie z instrukcją.

Dokładnie metodą na mokro to się przyciemnia szybki w aucie . Pierwsze słyszę o folii na mokro do telefonu .

Czyli lepiej zerwać ją i nałożyć drugą dla pewności? :slight_smile:

Jak dokładnie nakleić folie na telefon przy pomocy WODY

A tu na sucho :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=s2-3yI16QcM

Ta… tylko jak zrobisz na mokro i zamoczysz np. mikrofon, głośnik, czy gdzieś coś dostanie się w obudowę, to w serwisie stwierdzą, że był zalany i po gwarancji. A gdy nawet nie stwierdzą to kij wie co się stanie.

Folie Gllasera nakładałem na sucho tak jak instrukcja nakazuje - nie ma żadnych problemów. I nie mam specjalnej precyzji w rękach - gwoli wyjaśnienia.