Naklejka gwarancyjna na GPU a właściwie dwie i pytanie o jed

hmm… mam pytanie, GPU posiada dwie naklejki gwarancyjne jedną tą firmowa, druga tak jakby naklejoną z D*#^@ przez nie wiadomo kogo…

Ta firmowa jest jak na innych kartach w miejscu gdzie praktycznie nic nie ma. Jest na niej nazwa karty, numer seryjny i takie pierdoły + napis “Waranty void if removed”

Ale jakiś baran przykleił druga naklejkę ledwo trzymającą się z napisem “Don’t remove for waranty” i do tego obleił nią kawałek kości pamięci i kilka innych microczegoś (tranzystory małe?)

Technicznie rzecz biorąc ta naklejka na śrubkę była tak ledwo przyklejona a do tego zasłaniała kość pamięci na GPU że zdjąłem ją bez problemu jak gdyby nigdy nic i stwierdziłem że przykleję w miejsce w którym nic nie ma, tak pomiędzy dwoma śrubkami z chłodzenia ale w pusty miejscu żeby nic nie zakrywało.

Moje pytanie jest takie. Mogę mieć jakieś gwarancyjne problemy związane z tym? No gdyby tak coś tfutfu tfu to przecież nie pokapują się gdzie i skąd się tam ta nalepka wzięła a poza tym mają oryginalną nalepkę gwarancyjną nietknięta (moja stara grafika miała tylko ta oryginalną nalepkę)

Powinienem to tak zostawić myślicie? czy pozbyć się całkowicie tej “Don’t remove for…” nalepki? i mean klej tam i tak od początku trzymał tak choćby wcale ale nie wiem czy nie będzię problemów z oderwaniem jej od nowa bez uszkodzenia.

Nie prościej skontaktować się ze sprzedawcą, przedstawić mu problem i zapytać co on na na to?

No teoretycznie nie, sprzedawca sprzedawca to kto inny dystrybutor kto inny… a z sprzedawca miałem już dość problemów bo sprzęt wymieniałem z innego na ten i już nadtto przez następne 3 lata albo i dłużej ich nie chce widzieć ^^"

Tzn. i tak jej już nie przeleję bo teraz dobrze ja nakleiłem w tym innym miejscu to co najwyżej mogę się jej całkowicie pozbyć.

Najlepiej przylep ją wewnątrz oryginalnego pudełka od karty - w razie, gdyby coś się stało to przylepisz na kartę i nie będzie problemu.

Nie naklejaj ich z powrotem, bo na 100% się odkleją, zgubią i nie uznają Ci gwarancji.

hmm jest teraz przyklejona w miejscu wolnym na karcie… śrubki od chłodzenia już nie zakrywa… a z odklejeniem może być problem dlatego nie wiem czy próbować ja odkleić czy zostawić już tam gdzie jest?

Tu widać gdzie ona aktualnie się znajduję. http://img84.imageshack.us/img84/1534/dsc01942w.jpg

Próbowałem ją wczoraj z powrotem z tam tąd odkleić ale po nieudanej próbie to co już odkleiłem przykleiłem z powrotem.

Więc mam ją już tam zostawić czy spróbować odkleić “jakoś” i przykleić na śrubkę? (Jeśli spróbować odkleić to jak?)

Znajduje się w okolicy rdzenia, więc będzie się nieco nagrzewać. Na razie zostaw ją tak jak jest, ale gdyby się zaczęła odlepiać - zrób tak jak mówiłem. :wink:

Pocieszę cię, wcześniej była naklejona na kości pamięci xD tam to dopiero by się grzała mogąc doprowadzić do uszkodzenia >.>

btw. mam nadzieję tylko, że jej nie uszkodziłem próbując ją drugi raz odkleić (tzn chodzi mi tylko o na tych kantach tak jakby ktoś coś chciał zdrapać albo coś) mam nadzieję że tego tam nie ma >,<

Ok dzięki za poradę bo już tu panikuję i zamiast cieszyć się nową grafiką to się tylko martwię… :cry:

Zostawię ją już tam gdzie jest i nie będę ruszać a jak odpadnie to wtedy schowam… ja i tak nie sądzę aby ta nalepka w warunkach panujących w moim pc wytrzymała dłużej niż miesiąc xD