Namierzanie celów w gta sa

Witam mam mały problemik z wyżej wymieniona gra na pc. Grałem swojego czasu w tą gre na playstation2 i było namierzanie przeciwników poprzez naciśnięcie bodajże R3, a grając na pc nie znalazłem takiej bardzo przydatnej rzeczy w tej grze. Może ktoś wie dokładnie czy istnieje taka opcja w wersji na pc?. Za każdą odpowiedz będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Namierzanie przeciwników to prawy przycisk myszy :wink:

Ppm to jest tylko wywołanie celownika, a mi chodzi o autmata gdzie nie trzeba celowac ręcznie.

Nie rozumiem Cię, bo chyba w gta sa na PC nie ma takiego czegoś. LPP strzela się bez celownika i tak jakby samo celowało, więc może Ci o to chodzi.

Nie chodzi mi o to w wersji na ps2 byla opcja namierzania automatycznego tzn nie musialo sie recznie celowac za pomoca myszki tylko byl automat gdzie wycelowalo sie w jednego kolesia wciskalo sie jak pamietam r3 i cj nie zmienial celu poki sie samemu tego nie zrobilo lub nie zabilo tego kolesia

musisz wgrać moda w oficjalnej wersji tego niema ;-( gtasa.pl

bądz

wstukaj w google.pl

Automatyczne namierzanie jest, ale w bazooce(chyba w 1 zest. broni).

Dasie jakoś z padem tylko niepamiętam jak to jest :slight_smile: chyba po podłączeniu samo go skonfiguruje…

LOL śmiech na sali… :expressionless: Trochę samodzielności, gry PC nie są tak banalne jak gry na PS’a. Auto celowanie na PC, boże… żal.pl :roll: Może też chcesz mieć auto celowanie w Counter Strike bo sam nie potrafisz trafić…

Nie o to mu chodzi… chodzi mu o sterowanie z PS2

w PS2 naciskając jeden przycisk automatycznie namierza najbliżzą osobę…

grając na padzie trudno jest namierzać tak jak namierza się myszką

Witam kolega Mister1294 zrozumial o co mi chodzi, ale to juz nie wazne zdolalem sie jakos przyzwyczaic do sterowania myszka. Ale mam mianowicie drugi problem z ta gra. W misji co sie przebierasz za parkinkowego i masz podlozyc koksy DA nie mam pojecia gdzie jechac, wracam pod hotel i pokazuje mi sie punkt gdzie mam dotrzec ale ni ch…a nie moge go znalezc. Wczoraj meczylem ta misje 4 godzinki i nie moglem jej przejsc jesli bedzie potrzeba wrzuce screena. Pozdrowienia

No właśnie chodziło mu o auto celowanie. A co do misji to furę trza chyba na ten parking zawieźdz, on jest na prawo od miejsca gdzie stoją Ci parkingowi.

musisz skręcić w prawo i zjechać do podziemnego garażu :slight_smile: