Namierzanie telefonu po numerze


(Przemp7) #1

Szukam strony na której po wpisaniu nr telefonu będę mógł namierzyć gdzie znajduje się właściciel tego numeru, oraz aby mapa była dość dokładna. Proszę o linki :slight_smile:


(Asterisk) #2

Era ma taka usługę, ale namierzany musi wyrazić na to zgodę,

Na inne formy lokalizacji abonenta nie licz


(darek_d) #3

przypominam że plus też ma taką usługę

Złączono Posta : 20.06.2007 (Sro) 18:40

Szkoda że usuwacie niektóre posty bez podania przyczyny. A swoją drogą trudno określić przez moderatora czy odpowiedź jest głupia czy rozsądna! !!


(Asterisk) #4

Wszystkie one dotyczą jedynie wewnętrznych abonetów własnych sieci


(system) #5

Wkleiłbym linka ale się powstrzymam :smiley:

To było by chyba niezgodne z prawem, żeby bez ograniczeń móc sprawdzać gdzie kto jest. Chciałbyś, żeby ciebie tak sprawdzali?


(Mariusz9a) #6

Nie ma takiej możliwości. Chyba że usługi lokalizujące wewnątrz sieci na co szukana osoba i tak musi wyrazić zgodę. Możesz sie zgłosic o pomoc do operatora, ale jesli nie jesteś przedstawicielem prawa i nie masz na to nakazu to i tak Cię oleją:stuck_out_tongue:


(Przemp7) #7

Mój znajomy dostał linka do takiej strony ale już jej nie pamięta a to było dawno wiec już nie może sprawdzić, strona była darmowa i określała położenie do 50m. więc tak dość dokładnie


(Mariusz9a) #8

Też kiedyś miałem linka do takiej strony ale to była jedna wielka lipa. Naprawde nie da sie namierzyć tak telefonu. Tzn da sie,ale to kosztuje naprawde baaaardzo dużo kasy i nikt tego publicznie nie udostępni;)


(boczi) #9

marus005 radzę skończyć z OT-owaniem :?


(system) #10

fajne


(tools) #11

Dość dobry opis jest na webanaliza - bez naciągania i płatnych sms-ów


(Ambroży) #12

naprawdę ktoś normalny klika te odnośniki do super stronek które później wyciągają mnóstwo kasy za premium sms? jak bardzo trzeba być naiwnym i mieć chęć kontroli nad innym?? jak chodzi o dziecko to się kupuje profesjonalny program, a nie jakieś dyrdymałki próbuje. tutaj http://www.spyshop.pl/blog/namierzanie-telefonu-komorkowego-czy-to-mozliwe/ pisze dlaczego to niemożliwe, żeby takie strony działały


(daras28-82) #13

Nie kosztuje nic, wystarczy nakaz prokuratora i operator ma obowiązek udostępnić dane triangualcyjne które i tak są gromadzone.