Namierzanie

(Pmmaly) #1

WITAM.Mam takie pytanko z ciekawośći.Czy jest możliwe namierzenie kogoś z czatu.

(Asterisk) #2

Czyżbyś narozrabiał, że masz problem ??

Wniosek oczywisty :smiley:

=======:> Na Luzie

(Pmmaly) #3

ś koleś na czacie sie przyzssał i pisał że mnie namierzy.

Asterisk

(system) #4

A dlaczego krzyczysz?

(Czr R1) #5

Nie przejmuj się raczej Cię nie namierzy jakiś koleś sobie XXX robi. Jak Ty do niego nic nie miałeś i się pierwszy zaczął czepiać to się nie bój a nawet jak Ty coś zacząłeś pierwszy to też się nie bój ja też mogę sobie tak powiedzieć że Cię teraz namierze i co zaczniesz się bać ??

Asterisk

(fiesta) #6

A jak ten koleś ma na czerwono nicka i jest adminem czy opem czata to też go nie namierzy ?? (Coś dziwnie kolega milczy na ten temat :stuck_out_tongue: )

Mają takie same uprawnienia jak moderatorzy tutaj albo i jeszcze większe. Paru "naszych dowcipnisi" w negatywnym znaczeniu tego słowa zostało już namierzonych, oczywiście przy pomocy odpowiednich narzędzi i abuse.

(Czr R1) #7

A no to jak tak to by go namierzyli tylko mi chodzi o zwykłego usera :slight_smile: Jak do niego admin mówił takie rzeczy no to go mogą namierzyć :wink:

(Bad Boy 85) #8

hehe przeprzaszam za wyrażenie: a XXXX go namierzą jeśli ma wewnętrzne ip :twisted:

Asterisk

(Pmmaly) #9

To zwykły koleś z z białymi literkami w nicku.Czerwonych tam nie było,i daltonistą nie jestem jak by sie ktoś pytał.

(Czr R1) #10

Mogą namierzyć miasto i sieć w której się znajduje

Pitek raczej nie masz się coś przejmować

(Romek1990) #11

To jest mozliwe a wiec uwazaj :cry:

(fiesta) #12

Możliwe jest i namierzenie w takim wypadku, każda szanująca się sieć ma obowiązek przechowywania logów z serwera przez określony czas. Jeżeli przedstawiciel abuse zwróci się do administratora z taką prośbą musi on taki log udostępnić a tam wszystko widać jak na dłoni :smiley: :smiley: :smiley:

Tak że ci co wydaje im się że są całkowicie anonimowi surfując po necie są w błędzie.

(Siekiera666) #13

ja ci radze wywalić komputer przez okno spalić dom i wujeżdzać z kraju :smiley:

(Czr R1) #14

hehe...pitek po raz kolejny mówie Ci żebyś nie pękał. Jak koleś tak od siebie się do Ciebie podpioł na czacie to sobie jaj robi !!

(Pmmaly) #15

PUNKROKER,ZIELONE ŻABKI,TEŻ LUBIE.To znaczy CZERY ja nie pękam,bo z chęcią bym mu XXX skopał,bo obawiać sie o coś to nie musze,bo nic nie zrobiłem.Tak chciałem wiedzieć czy coś takiego jest wogle możliwe. :smiley:

Asterisk

(Chees) #16

Kollega dziwnie milczy...Jakby miał cos na sumieniu albo...juz go namierzył :wink:

(Asterisk) #17

:o

Teraz już wiesz

Zamykam