Namierzanie

WITAM.Mam takie pytanko z ciekawośći.Czy jest możliwe namierzenie kogoś z czatu.

Czyżbyś narozrabiał, że masz problem ??

Wniosek oczywisty :smiley:

=======:> Na Luzie

ś koleś na czacie sie przyzssał i pisał że mnie namierzy.


Asterisk

A dlaczego krzyczysz?

Nie przejmuj się raczej Cię nie namierzy jakiś koleś sobie XXX robi. Jak Ty do niego nic nie miałeś i się pierwszy zaczął czepiać to się nie bój a nawet jak Ty coś zacząłeś pierwszy to też się nie bój ja też mogę sobie tak powiedzieć że Cię teraz namierze i co zaczniesz się bać ??


Asterisk

A jak ten koleś ma na czerwono nicka i jest adminem czy opem czata to też go nie namierzy ?? (Coś dziwnie kolega milczy na ten temat :stuck_out_tongue: )

Mają takie same uprawnienia jak moderatorzy tutaj albo i jeszcze większe. Paru “naszych dowcipnisi” w negatywnym znaczeniu tego słowa zostało już namierzonych, oczywiście przy pomocy odpowiednich narzędzi i abuse.

A no to jak tak to by go namierzyli tylko mi chodzi o zwykłego usera :slight_smile: Jak do niego admin mówił takie rzeczy no to go mogą namierzyć :wink:

hehe przeprzaszam za wyrażenie: a XXXX go namierzą jeśli ma wewnętrzne ip :twisted:


Asterisk

To zwykły koleś z z białymi literkami w nicku.Czerwonych tam nie było,i daltonistą nie jestem jak by sie ktoś pytał.

Mogą namierzyć miasto i sieć w której się znajduje

Pitek raczej nie masz się coś przejmować

To jest mozliwe a wiec uwazaj :cry:

Możliwe jest i namierzenie w takim wypadku, każda szanująca się sieć ma obowiązek przechowywania logów z serwera przez określony czas. Jeżeli przedstawiciel abuse zwróci się do administratora z taką prośbą musi on taki log udostępnić a tam wszystko widać jak na dłoni :smiley: :smiley: :smiley:

Tak że ci co wydaje im się że są całkowicie anonimowi surfując po necie są w błędzie.

ja ci radze wywalić komputer przez okno spalić dom i wujeżdzać z kraju :smiley:

hehe…pitek po raz kolejny mówie Ci żebyś nie pękał. Jak koleś tak od siebie się do Ciebie podpioł na czacie to sobie jaj robi !!

PUNKROKER,ZIELONE ŻABKI,TEŻ LUBIE.To znaczy CZERY ja nie pękam,bo z chęcią bym mu XXX skopał,bo obawiać sie o coś to nie musze,bo nic nie zrobiłem.Tak chciałem wiedzieć czy coś takiego jest wogle możliwe. :smiley:


Asterisk

Kollega dziwnie milczy…Jakby miał cos na sumieniu albo…juz go namierzył :wink:

:o


Teraz już wiesz

Zamykam