Namierzenie rodziny zmarłego w UK


(Grazinka12) #1

Witajcie mam problem. Mieszkamy w Angli. Niedawno zmarł nasz znajomy, niestety nie mamy namiarów na jego rodzinę. Czy ktoś mógłby nam pomóc? Na PW imię i nazwisko, być możeudałoby się znaleźć jego rodzinę przez facebooka, bądź numer telefonu? A może macie jakieś inne propozycje?

 


(Xanthia) #2

Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest zgłoszenie sprawy do ambasady RP.


(Semtex) #3

http://www.londyn.msz.gov.pl/pl/ambasada/kontakt/

To w zasadzie leży w ich obowiązku.


(Grazinka12) #4

Ale to zajmie dużo czasu, mogłam podać imię i nazwisko tego pana co zmarł.on ma w Rzeszowie brata i matkę, może ktoś mógłby zobaczyć w książce telefonicznej numer?


(Semtex) #5

Ale tu i tak się bez Ambasady nie obejdzie, trzeba załatwić formalności itd. Oni mają wgląd w bazę danych, nr paszportu itd. Szybciej znajdą rodzinę niż Wy w książce telefonicznej.

Poza tym istnieje książka online: http://tp.tja.pl/


(Grazinka12) #6

w tej ksiazce nic nie pokazuje mi moze pan/pani moze zobaczyc w ksiazce telefonicznei  w polsce?


(xyzzyx) #7

Książki telefoniczne są dziś “biedne”. Najlepiej  przez  Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie  a oni mają Centralną Ewidencję Ludności(wgląd).  Pytanie tylko jak sprawę im przekonująco przedstawić(i wiarygodnie-policja wiadomo). Tu masz telefony i ludzi:  http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komenda-44/informacje-podstawowe/


(Semtex) #8

Może nie tyle prosić ich o nr. a przekazać kontakt do UK, niech przekażą rodzinie.


(xyzzyx) #9

Wysłałem linka z tym problemem  do KWP w Rzeszowie. Pytanie czy ktoś się odezwie i zadziała. Jako osoby postronne niewiele możemy zdziałać.


(piterbenks) #10

A nie miał ten Pan przy sobie żadnych dokumentów? W jakim był wieku?


(xyzzyx) #11

Na FB jest nieoficjalny fanpage KWP w Rzeszowie:https://www.facebook.com/pages/Komenda-Wojewódzka-Policji-w-Rzeszowie/553731254700989?fref=ts�’> Pytanie jak często ktoś tu zagląda i czy zechce zadziałać.