Nano IBOX Black 1GB

Mam MP3 NANO Ibox Black 1GB i mam problem. Otóż gdy podłączam urządzenie do USB w komputerze to oprócz tego że MP3 miga na czerwono nic sie nie dzieje. na poczatku gdy tak bylo po jakims czasie komputer znalazl sprzet i zainstalowal sterowniki itp itd zgralem sobie nute i odpialem od kompa. Po kilku chwilach MP3 sie wyłaczyła i gdy próbowałem ją włączyc dioda migała na czerwono jak na początku. Wiec podpialem ją do komputera ponownie zeby sie akumulator naładowal. Ale ładuje sie kilka godzin i nic. Komputer jej nie widzi a MP3 miga na czerwono. Gdy odpinam i włączam tez miga na czerwono jakby miał pustą baterie. Myślę że wina leży po stronie firmware lecz nigdzie nie mogę tego znalezc, nawet nie ma na stronie ibox.eu. Co robic? Z gory dzieki.

oddaj na gwarancje albo na złom :confused: nic nie poradzisz… niestety tak się kończy kupowanie sprzętu no-name

kup sobie ipoda albo coś markowego i nie będzie problemu.

Mój syn zajmuje się naprawa takich urządzeń to zapytam się go co i jak jutror :smiley:

webmaster z Krakowa ,

Nie wiem czy to widać, ale na forum używamy polskiej pisowni.

Proszę więc edytować własnego posta i usunąć błędy

mam pytanie dotyczace ibox’a NANO 2 GB, jak sie go laduje? wszysko dziala, tylko nie wiem jak go naladowac