Napęd DVD do laptopa - który?

Witam

Który z tych trzech napędów polecalibyście?

HLDS (GSA-U10N)

PCC (UJ-852)

Optiarc (AD-7910A) [ode mnie minus]

Nie chodzi mi nawet tak o same parametry na papierze, ale jak o rzeczywiste działanie. Aktualnie mam optiarc i mimo, że nie używałem go często to coś w nim padło i teraz po nagraniu płyty płyta nie działa, albo wyrzuca błąd nagrywania na samym początku i płyta jest do kosza.

Hej,

Z poniższych poleciłbym napęd z LG, czyli GSA-U10N. Ogólnie mam z LG’ka napęd w jednym z laptopów oraz jako napęd zewnętrzny na USB. Nie sprawiają większych problemów, a dodatkowo gwrarancja door-to-door zdecydowanie przyśpiesza wymianę - kiedy zajechałem jedną z nagrywarek wysłałem ją na gwarancji. Po dwóch dniach kurierem przyszła zupełnie nowiutka. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus

Niestety dowiedziałem się, że nie mogę sobie wybrać dowolnego. Krótko mówiąc jest to naprawa gwarancyjna i będzie włożone to co jest do tej pory czyli Optiarc :confused:

Dodane 18.01.2011 (Wt) 13:31

…a tymczasem i tak zamontowali GSA-U10N. Mam nadzieję, że będzie OK, bo za pierwszym podejściem włożyli ten napęd z naklejką “Serviceable used part” czyli po prostu z odzysku i był w słabej kondycji…