Napęd DVD - problem

Twój poprzednik już kilka razy spotkał się z takimi i podobnymi sytuacjami, w innym przypadku by się tu tak nie produkował :wink:

szef 450W powinien podołać takiej konfiguracji…

Ale moc i marka zasilacza nie ma tu wielkiego znaczenia - liczy się spadek napięcia na właśnie tym jednym “kablu” do którego jest podłączony HDD i CD - długi i cienki przewód, przy tym obciążeniu (2 urządzenia), może powodować wystarczający spadek napięcia do tego aby działy się takie “polki”

Dzisiaj podłączyłem przejściówkę i płytka się mocno kręci (wcześniej się nie kręciła), dioda jest zapalona i… nic! Nie odczytuje. Zaraz się zabije. Męczę się z głupią nagrywarką już 3 tydzień. Macie jeszcze jakieś pomysły? Czy mam odsyłać do Agito, że zepsuta?

Nagrywarka pod pachę i maszeruj do jakiegoś kumpla, podłącz i zobacz co u niego będzie się z nią działo.

Byłem u kumpla, nagrywarka u niego działa… :-o Ma taką samą płytę główną i zasilacz jak ja tyle, że dużo słabszą kartę graficzną i procesor. Czyżby zasilacz 450W nie ogarniał? Mogę podać specyfikację mojego PC jeśli potrzeba. Czekam na jakieś sugestie.

zasilacz jeśli w pełni sprawny powinien pociągnąć (szef) dla świętego spokoju podłącz inny…

Niestety nie mam żadnego innego zasilacza. Chieftec to dobra marka i 450W musi uciągnąć na nagrywarkę. Zasilacz był nie dawno wymieniony. I co mam teraz zrobić? Nie mam już pomysłów.