Napęd TS-L633 z laptopa pod usb

Witam.Mam takie pytanie czy napęd TS -L633 z lapka da sie podłaczyć pod usb do innego lapka lub kompa stacjonarnego? Ma złacze sata ale jakeś nie typowe.

A na czym polega ta nietypowość? może fotke zrób

się da… najłatwiej i najestetyczniej - kieszeń / obudowa na napęd

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=obudowa+napędu&bmatch=lm_v2_sqm_sw-ele-1-5-0401

“A na czym polega ta nietypowość? może fotke zrób”-a na tym ,że sata ma dwie wtyczki jedna szersza -zasilanie . A druga węższa -sygnałowa. A w tym napędzię obie są wąskie :).Już wiesz na czym? Co do foto to wystarczy w google wpisać model napędu i już moża zobaczyć jak to wygląda. :).Ad 2 Dziękuję za link ale nie mam pewności ,że w tej obudowie jest to sata co ja potrzebuję.Czy to szersze.

Jest to standardowy napęd ze standardowym złączem.

Nie siej fermentu teoriami ktoś prosi o fotkę to ją podeślij…  Jedynie konstrukcja laptopa może powodować  problemy z podłączeniem ale nie będę się tu rozpisywać na ten temat…  Szukasz pomocy to sam też musisz być skłonny do współpracy i tyle. 

 

 

Nie sieję fermentu gość u nas w sklepie komputerowym powiedział ,że pierwszy raz widzi na oczy takie złącze .A sata do dysku twardego jest szersze? Wiec jaki jest standard? Co do fotki.To nie będe szukał serwera gdzie ją wstawić .Ajak ktoś jest zainteresowany pomocą to może zrobić tak jak pisałem. Wpisać model w google i już widać.

Takie posty aż mnie osłabiają, napisałeś że masz nie typowe wejście sata, większość ludzi z forum ma dobrą wiedze i wiedzą jak wygląda port sata, myśle że to “nietypowe” też by ich zainteresowało, ale skoro tak, to jedyne co ci poradze, to jak jesteś zainteresowany pomocą to zacznij jej szukać na googlach.

Skoro powiedziałeś mu żeby sobie sprawdził w necie… To Cię sprzedawca potraktował tak samo i olał sprawę…  

Przesłał bym ci zdjęcie kieszeni, żeby Ci pomóc, ale nie będę tego robił -> bo mi się nie chce… ;-P 

A poważnie to

  • zamów obudowę z linku wyżej i będzie ok… A jak nie to masz 14 dni na zwrot przy zakupie przez internet.

albo samą przelotkę:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6081476262&reco_id=11ad865a-fcf5-11e5-9467-02dbbc1ee91f&ars_rule_id=201