Napięcia i temp. grafy

Witam, tak dzisiaj patrzylem w everescie na temperatury i nie jestem pewien czy temp grfy nie jest za wysoka :? Ponieważ nie obciązam jej zbytnio nawet jeszcze dzisiaj w gry nie gralem, a 51*C to raczej nie jest malo. Nie wiem zbytno jaką temp. powinna miec grafa, więc jeżeli możecie to mnie oświedźcie :slight_smile: Aha i jak możecie to sprawdźcie czy mam dobre napięcia, bo na tym kompletnie sie nie znam :wink:

sabe9o145yqg2nnnm.jpg

mi everest zle podaje temperature procesora graficznego o 7 stopni sciagnij sobie speedfan i tam powinno wszystko dobrze pisac

karty nv tak sie grzeja :wink: ja mam na swojej aktualnie 50*C rdzen i 47*C pamieci, a chlodzenie moje zapewne widziales :wink:

Taaa, on pakazuje mi, że dysk ma temperature 112*C :stuck_out_tongue:

podlacze sie z pytaniem

mam wydsk WD i temp 62-65 max troche chyba duzo ? jak widze ten samsung ma 32 lol , chyba ze masz chlodzenie

moze spr dac jakies wentyle na moj dysk

temp karty w normie przy srednim chlodzeniu

mam wydsk WD i temp 62-65 max troche chyba duzo

Dotknij go ręką i zobacz bo coś mi sie wierzyć nie chce żeby tak sie grzał

Bażant temperature masz wporządku jak na 6600GT

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Hmm everest tyle pokazuje ( pokazywal ) , wiec moze to blad ? cieply byl ale nie az tak w sumie

Dalem radioator i wnetyl z procka bo przyszedl freezer ( iel czasu on ma sie rozchodzic ? ;] poki co marnie mu idzie :smiley: ) i temp dysku spadla do ~ 50

czy jeszcze moge sprawdz jego temp ? mam na mysli program

Najlepiej w biosie sprawdź ta temp. A jak tam u mnie z napięciami? :slight_smile:

Bażant

Jeśli chodzi o temperaturę GF 6600GT - to na temperaturę patrz w sterowniku,ma wykres graficzny i cyfrowy - jak na graficznym wykresie jest kolor zielony to gra - zobacz na płycie CD do karty może masz jakąś aplikacje monitorującą parametry karty.

Napięcia w normie.

wookieldz

Daj palec na dysk i zobacz czy gorący lub termometr cyfrowy z sondą i pomiar temperatury w kilku miejscach dysku.

I przy 60/65 stopniach dawno by umarł.

Zmień położenie dysku,wrzuć dodatkowy wentyl od spodu pod dysk niech dmucha na niego i zobacz.

No napierwszy rzut oka sa w normie ale Everest i inne programy nawet w Biosie nie mowią prawdy do końca sprawdź miernikiem jak masz możwliwość

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … highlight=

Speedfan pokazuje teraz 52 ( tzn radiator i wentyl od gory ) , od doly odlaczylem poki co przy 12v glosny jest moze poprostu ustawie na 5v.

Termometru takiego to ja nie mam :slight_smile:

Ale hmm no to dziwne jesli rzeczywiscie mail te 60-65 , niestety nie mam miejsca zeby dac wiew od przodu a bylby w sam raz :confused: , pokombinowalem i od doly poszedl. Jak zmienie obudowe moze lepiej da sie oustawic wentylki bo ta co mam to dno :/.

Staraj się pisać zrozumiale i poprawnie.

JNJN

Ale palec masz.

no jaki sie znajdze :mrgreen:

chyba faktycznie obra programy do kity pokazuje temp bo dysk przy 2 wentylach i radiatorlu jest chlodny , no moze letni

Czyli wszystko gra - przypominam o pisowni i reszcie.

Ok , ok to ze zmęczenia porządkami ;]

mam pytanie gdzie posiadam karte graficzną nVIDIA GeForce2 MX/MX 400 jak moge spradzić jaka posiadam temerature gdzie program Everest nie pokazuje temp.

Ona nie ma czujnika temperatury więc tylko jakimś termometrem :mrgreen:

np cyfrowym

kamaa palcem. Najprościej. :slight_smile: :: MARIO :: ja nie widziałem twojego chlodzenia :frowning: jak to się stało?? :frowning: :stuck_out_tongue: