Napięcie w laptopie HP

(Damianeczek23w) #1

Witam! Mam pewien problem z laptopem, prędzej z zasilaczem... wyłącza mi się laptop po jakimś czasie a czasem po włączeniu nawet zaraz... wstawiam screeny z Everesta :slight_smile: Chciałbym tylko się dowiedzieć czy jest prawidłowe napięcie...

LAPTOP: HP Pavilion DV7 1140ew, zasilacz nieoryginalny ( INPUT 100-240V ~ 1.5A, OUTPUT 19V ~ 3.42A )

screeny.zip

(Longhorn2009) #2

Odczyt z programu, jeszcze z tak starego nie jest dobrą metodą diagnozy. Na baterii też są problemy, czy tylko przy podłączonym zasilaczu?

(Damianeczek23w) #3

Zapomniałem dodać… mój błąd sorry… bateria podobno dobra lecz na tym zasilaczu mi nie ładuje :( 

(JNJN) #4

No to trzeba podpiąć inny zasilacz o tych samych parametrach co oryginał i sprawdzić.

(Tabexger) #5

Jak patrzyłem po necie potrzebujesz zasilacza o mocy 90W. A twój stary zasilacz miał 65W.

Dobierz tak aby końcówka pasowała do gniazda zasilania w laptopie :slight_smile:

np.

http://laptop-power.pl/pl/p/Zasilacz-do-laptopa-HP-Pavilion-DV7-DV7-1140EW/52270

(Damianeczek23w) #6

Dziękuję za pomoc :slight_smile: Sprawdziłem na innym zasilaczu oryginalnym i działa i śmiga wszystko, wcześniej wyłączał się podczas włączenia jakieś gry, teraz śmiga wszystko :)