Napięcie w laptopie HP

Witam! Mam pewien problem z laptopem, prędzej z zasilaczem… wyłącza mi się laptop po jakimś czasie a czasem po włączeniu nawet zaraz… wstawiam screeny z Everesta :slight_smile: Chciałbym tylko się dowiedzieć czy jest prawidłowe napięcie…

 

 

LAPTOP: HP Pavilion DV7 1140ew, zasilacz nieoryginalny ( INPUT 100-240V ~ 1.5A, OUTPUT 19V ~ 3.42A )

screeny.zip

Odczyt z programu, jeszcze z tak starego nie jest dobrą metodą diagnozy. Na baterii też są problemy, czy tylko przy podłączonym zasilaczu?

Zapomniałem dodać… mój błąd sorry… bateria podobno dobra lecz na tym zasilaczu mi nie ładuje :( 

No to trzeba podpiąć inny zasilacz o tych samych parametrach co oryginał i sprawdzić.

Jak patrzyłem po necie potrzebujesz zasilacza o mocy 90W. A twój stary zasilacz miał 65W.

Dobierz tak aby końcówka pasowała do gniazda zasilania w laptopie :slight_smile:

np.

http://laptop-power.pl/pl/p/Zasilacz-do-laptopa-HP-Pavilion-DV7-DV7-1140EW/52270

Dziękuję za pomoc :slight_smile: Sprawdziłem na innym zasilaczu oryginalnym i działa i śmiga wszystko, wcześniej wyłączał się podczas włączenia jakieś gry, teraz śmiga wszystko :)