Napięcie zasilacza Take Me 350

Witam chciałem spytać od jakich temperatur procesor może się wyłączać ?

Amd Athlon 2400+

Ponieważ nie wiem czy coś z prockiem mam czy z zasilaczem …

Włączę byle jaką grę na dłuższa chwile i po prostu monitor gaśnie i mruga tylko dioda …

mlczujnik49.jpg

wiem że zasilacz nie jest fascynujący no ale ;/

Z tego co widzę to raczej z zasilaczem. Co do +3.3 to chyba dolna granica powinna wynosić 3,135, u Ciebie 3,04.

Sprawdzić wentylator, wyczyścić radiator, wymienić pastę termoprzewodzącą.

Zasilacz sprawdź miernikiem, programom nie wierz za żadne skarby bo potrafią kłamać i to dużo.

Ta temperatura to w stresie czy w spoczynku? Jakie chłodzenie na procesorze? Co to za zasilacz (marka i moc)?

Co mam sprawdzic z wentylatorem?

Radiator czysty tzn wyczyszczony i pasta wymieniona i jako tako niższe temperatury są

Miernika nie mam :frowning:

Temperatura była w spoczynku … max był chyba konnekt włączony no i avira antivir bo cały czas włączony jest ;p

Na procku hmm coś chyba Authentic

Zasilacz TakeMe350 … xD

Zobacz tutaj i postaraj się o miernik(porównaj swoje napięcie 3,3 i 5V do normy ATX)

http://www.dzikie.net/index.php?art=napiecia

To musi być wina zasilacza, ponieważ u mnie dzień w dzień komputer chodzi po 10H (minimum :p) i temperatura procesora przed wyłączeniem to 67"C. Więc to musi być zasilacz. (procesor mam taki sam)

trAWs , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Zasilacz to taki typowy szrot ;] Objawy także typowe dla za słabego lub konającego zasilacza także zmień go na jakiś inny porządny… A temperatura procesora także trochę wysoka ale nie tragiczna choć przydalo by się przeczyszczenie wnętrza komputera plus wymiana pasty termoprzewodzącej i może dołożenie jakiś dodatkowych wiatraków wpompowujących i wypompowujących powietrze z obudowy o ile ich nie ma ;]

Pewnie wystarczy ci jakiś

Modecom mc 350w

lub tańszy ale także bardzo dobry fortron 350w lub 400w

choć najlepiej podaj wpierw pełną konfigurację komputera ;]

ale to do mnie??

Typ procesora AMD Athlon XP, 2000 MHz (15 x 133) 2400+

Nazwa płyty głównej ASRock K7S8X v3 (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio, LAN)

Pamięć fizyczna 256 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Karta wideo NVIDIA GeForce FX 5200 (64 MB)

Karta dźwiękowa SiS 7012 Audio Device

Dysk fizyczny WDC WD800BB-00CAA1 (74 GB, IDE)

Myślę o jakimś zasilaczu 350 takim do 50zł ~

http://www.allegro.pl/item582290775_pro … 24pin.html

w tej cenie nie ma nic lepszego

Ja się dołącze z pytaniem:

Czy zasilacz Fortron 400W starczy do PDC E5200 bez OC (póki co :lol: ) R4830 4gb ram msi-neo3-fr (czy jakos tak) dysk 320gb +500gb zewnetrzny

W planach mam troche podkręcić proca i karte i nie wiem czy ten zasilacz wytrzyma! Obecnie mam Modecom Premium 500W ale podobno to kicha wieć opłaca się wymieniać na tego Fortrona 400W?

Jaki dokładnie to model Fortrona, zapodaj zdjęcie tabliczki znamionowej tego zasilacza.

Jeśli to FSP400-60PFN to będzie za słaby bo ma słabą linię 12V

Najlepszy w dobrej cenie będzie Fortron http://icomp.pl/produkty.php?sid=zasilacze_atx-215 lub model 400W.