Napis Zapraszamy wyświetla się za długo

Witam.

Na laptopie był bardzo wolny dysk hdd, zmieniłem go na ssd przerzucając cały system.
Jedynym moim problemem na teraz jest to, że system bardzo długo wisi na “Zapraszamy” przy uruchamianiu systemu. Na starym dysku problem występował.

Sterowniki aktualne, windows zaaktualizowany na maksa, poleciał Ccleaner, ogarnąłem autostart, trim jest uruchomiony, wyłączyłem indeksowanie partycji, wszystko jest ok poza tym “Zapraszamy” wiszącym minutę.

AMD 3420
4GB Ramu
Dysk SSD
Windows 7 home premium 64bit

W jaki sposób “przerzuciłeś” - ot tak czy robiąc kopię zapasową ?

Najpierw kopia zapasowa, o później odzyskiwanie na drugim dysku.

EasyUS TODO

Hej,

  • Czy w trybie awaryjnym też tak długo wisi przy starcie?
  • Jaka płyta główna i jaki dokładnie model SSD?

Pozdrawiam,
Dimatheus

To jest Asus k53TK
SSD to WD GREEN << na talerzu było tak samo więc to musi być coś innego niż dysk
W trybie awaryjnym nie wisi na “Zapraszamy”

Aktualnie jest zapraszamy (kółko przestaje się kręcić) i ekran przygasa. 15-20 sec aktualnie to trwa.

@edit

Reinstall sterownika graficznego, zrobił robotę. Ale też nie do końca…

Na kompie jest karta graf 7600M. Zainstalowałem jeden, z driver booster to zapraszamy jest krótko ale nie działa usypianie i hibernacja, zainstalowałem inny ze strony AMD to znów “Zapraszamy” długo się wyświetla. Ma ktoś pomysł jak to skonfigurować? Albo dobrać sterownik który będzie działać?

Hej,

Nie rozumiem, dlaczego posiadając kartę ze stajni NVidii, instalujesz sterowniki od AMD. Zainstaluj po prostu sterownik ze strony producenta. Tutaj link: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/82855/pl

Pozdrawiam,
Dimatheus

AMD Radeon® HD 6520G2+HD 7670M Dual

Hej,

Przepraszam, zaćmiło mnie coś z tą kartą graficzną - nie wiem, dlaczego przeczytałem graf 7600M jako GeForce 7600M. Oczywiście poprzedni post całkowicie należy zignorować.

Skoro posiadasz w laptopie dwie karty graficznej, najlepiej posiłkować się rozwiązaniami, które przygotował producent sprzętu, gdyż sterowniki dostępne na stronie AMD mogą nie być poprawne i mogą powodować problemy. Stąd najlepiej zainstalować chyba takie ze strony Asusa.

Pozdrawiam,
Dimatheus