Napisać poradę - jak narysować autoportret? :]

(Kam) #1

Cześć! Nie wiem, czy warto się za to brać, więc zapytam - chcielibyście, abym napisał poradę, jak narysować autoportret a Photoshopie CS ?? Będą również rzuty ekranu krok po kroku co i jak. Więc?

(lazikar) #2

A czemu nie. Zawsze się komuś może przydać. :smiley:

(Kam) #3

A Moderatorzy nie przeniosą tego do działu Na luzie ? :lol:

Dobra, to jak będę miał chwile czasu, to napiszę, ale odrazu mówię, że to nie jest nic profesionalnego, aczkolwiek efekt jest dość ładny :).

(boczi) #4

Warto, opublikuj to na forum.

(Qbek50) #5

przyda się na pewno.

(Tentomek) #6

jasne ... napisz coś takiego .... bo ja na przykład jestem zupełnie

zielony jeśli chodzi o te zrzuty 0X ekranu

a może jeszcze dorzucisz coś jak zrobić swój serwer FTP :slight_smile:

(dżasny) #7

Własnie... moze wogóle zrobic cos obszerniejszego niz dzial na temat tutków(tutoriali) a pozatym sam bym chcial wiedziec w jaki sposób chcesz zrobic autoportet w PS !

(Kam) #8

OK, więc napewno napisze poradę, ale jeśli ma być ona dopracowana, to oczywiście troszkę zajmie czasu :). Obecnie za dużo wolnego nie mam, ale postaram się to napisać.

PeKoS - chętnie bym pisał i pisał, bo lubię pomagać, ale brak czasu - to jest to... A poza tym, w internecie jest trochę na ten temt, więc wystarczy poszukać i kożystać z tego, co jest, a nie czekać :). Narka.

(Marsmo) #9

Powiedz mi kamiennikl - po co Ty się w ogóle pytasz czy możesz...

Przecież dział "Sprawdzone porady" nie ma służyć tylko potyczkom z Windowsem, ale i całej reszcie... :slight_smile:

W miarę wolnego czasu wrzucaj więc wszystko, co rozgryzłeś! :slight_smile:

(Asterisk) #10

Jeżeli spełni on pewne wymagania, dotyczące porad - zostanie tam.

Dotychczasowe przesunięcia dotyczyły porad, które nie do końca

zostały dopracowane i wywołały wątpliwości.

(Kam) #11

Pytam się, bo to Forum o sofcie. :slight_smile:

Wrzócę parę moich portretów (szkiców), żeby rozjaśnić, jak to wygląda, wtedy będzie łatwiej mówić, czy warto pisać czy nie.

Portret 01: KLIK

Portret 02: KLIK

Autoportret (ja): KLIK

No i... ? :]

(Carolin6) #12

Dobre, rób tę poradę, nie zwlekaj :smiley:

(system) #13

Wygląda świetnie, czekam na tę instrukcję ;]

(Minio Dp) #14

Naprawde bardzo fajne. Na forum napewno sprzyda sie taka porada. :wink:

(Dragonlnx) #15

Rób poradę ... Tylko żeby to był photoshop pl :wink:

(Kam) #16

Shark - jest to Photoshop CS ENG :). Ale na serio nie bedzie dużo roboty! Chyba tylko Wam się wydaje :).

To zacznę, ale nie wiem kiedy, bo ten tydzień będę miał zawalony sprawami. Studniówka, sprawdzian, wogóle szkoła...

(Czr R1) #17

Bardzo fajnie te portrety wyglądają jak zamieścisz porade z pewnością skorzystam bo bardzo mi się takie coś podoba :slight_smile:

(Asterisk) #18

Decyzja zapadła - czekamy na produkt finalny

Zamykam