Napisanie kilku skryptów

Witam,

poszukuję osoby, która nie miała by problemu ze sprawnym napisaniem kilku skryptów.
1 Skrypt to jest coś takiego JEDEN. Takie coś potrzeba wykonać 4 razy (PŚ, PK, FC, FC U15).
2. Skrypt ma dodawać dane do skryptu pierwszego. Wpisuję tam dane (imię, nazwisko i narodowość) i wówczas dana osoba jest dodawana do tabeli ze skryptu pierwszego. Potrzebna jest również opcja, która doda daną ilość pkt za wybrany konkurs do tabeli i obliczy sumę pkt następnie odpowiednio sortując w tabeli. Dodatkowo przy PŚ musi być dodatkowa opcja dodania pkt do samej reprezentacji (te tabelki są pod głównymi, dużymi, opcja potrzebna tylko przy PŚ).
3. Skrypt to jest coś takiego DWA. Tutaj potrzeba jednak dodatkowej opcji, jaką są “Dodatkowe Umiejętności” do każdej z 3 możliwych do wpisania. Później program “wyrzuca” nam obliczoną ilość (jak w przykładzie).
4. Skrypt jest opcjonalny, ale fajnie jakby też był. Z podanej do programu listy nazwisk program losuje nam wybraną przez nas ilość nazwisk i je “wyrzuca”.

Skrypty 2 i 3 musiałyby być zabezpieczone hasłem, do których dostęp miałyby tylko upoważnione osoby (które otrzymałyby link) i które łatwo będę mógł w razie potrzeby zmieniać.

Niestety ja na tym nie znam się kompletnie i zajęłoby mi to wieki, a wiem, że dla osoby zaznajomionej z tematem jest to chwila a dodatkowo potrzebuję to jak najszybciej.
Za ewentualną pomoc serdecznie dziękuję.

Ale chyba oferty pracy / zlecenia to w innym miejscu;)

Zapomniałeś napisać jaki budżet :slight_smile:

Zapomniałeś podać budżet
Edit: już padło pytanie…

jak dobrze że inne fora nie patrzą tylko na $$, a na to jak pomóc. Bez pozdrowień

Chcieć pieniądze za prace? w jakich czasach żyjemy!!

Pomóc - tak. Odrobić za ciebie (mała litera zamierzona) pracę domową - nie.

Inne fora też pomagają jak masz koncept i rozpoczęta pracę, ale nie wiesz jak coś ugryźć. Odwalenie za Ciebie roboty, z której masz korzyści to jednak wymaga wynagrodzenia za pracę.

Gdzie ja napisałem, że jest to moje zadanie domowe? Widzę, że bardzo fajnie potraficie sobie dopowiadać.

Skrypty są mi potrzebne do managera na forum, z którego korzysta kilkadziesiąt osób do łatwiejszej i przejrzystszej “pracy” na forum. Manager jest dla funu dla waszej wiadomości.

Ach, jak dla funu to ok. Zrobię za darmo. Wezmę za to tylko skrzynkę wódki. I czteropak do popicia.

Z pracą domową to była metafora - tak to ja przynajmniej odczytałem.

To że Ty to robisz dla funu nie oczekuj, że inni też będą robić coś dla Ciebie dla funu. Sam prowadziłem wiele rzeczy dla funu z których nie miałem zysków poza satysfakcją, ale nigdy nie chciałem by ktoś coś robił mi przy tym za darmo, zawsze wszystko robiłem sam. Jeśli już prosiłem o pomoc to z konkretnym problemem, a nie zrobieniem czegoś w całości za mnie.

2 polubienia

No to zapytaj się Twojej społeczności o pomoc. Jest pewnie ktoś ze smykałką programistyczną.

Ja to jestem jeszcze tylko ciekaw na jakich to forach ludzie pracują za darmo… może autor podzieli się linkami? Może my się czegoś nauczymy - darmowej pracy na przykład.

najlepszy tekst jak ktoś coś chce a się wcale nie zna.
dlatego nie warto pomagać wszystkim za darmo bo sąsiad przyjdzie i powie: przyjdź i zrób, to pewnie 5 minut roboty a wychodzi całkiem coś innego

No właśnie też się nad tym czasami zastanawiam. Niby idzie się w odwiedziny czy na kawę i niejednokrotnie się zdarza - a zerknąłbyś do komputera, bo coś tam nie działa? Ciekawe, czy podobnie by było, gdybym zaprosił kogoś na kawę, a w pokoju miał klej, kafelki i fugę. No tak przy okazji machniemy kafelki w kuchni - przecież to chwila. :smiley:

Kolegę już pogonili w kilku miejscach - wszędzie pisze, że “na innych forach ludzie nie są tacy niedobrzy” :wink:

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3561959.html

Wszędzie “nie pozdrawia”. To jest ogólnie ciekawy przykład jak z poczwarki “Seby” następuje ewoluowanie w “Janusza” biznesu.

Przesiadka na Linuksa ma wiele dobrych stron. Jedną z nich jest spokój :smiley: Nikt nie przychodzi do mnie po pomoc, bo już kilka razy zrobiłem bezradną minę mówiąc: “windows? nie znam się, nie pomogę, przykro mi”.

a wtedy wujek mówi do Ciebie, to z Ciebie dupa, a nie informatyk :smiley: :wink: