Napisany post niewidoczny?

Przed chwilą napisałem posta w temacie szukasz reklamy,piosenki… (mniejsza o to każdy wie o co chodzi) wysłał sie niby poprawnie ale niewidać go! !!

Napisalem w tym wątku posta testowego i też go nie widać :?

Wszystko ma początek i koniec ;). Być może ten temat nie może pomieścic więcej postów :?:

edit:

Mi się tam nic nie pojawia, jak narazie fiesta jeste autorem ostatniego postu, jednak w rzeczywistości jego post jest niewidoczny.

Danielson raczej nie, bo i tak po jakimś czasie te posty się pojawiają.

Ale niech wypowiedzą sie moderatorzy lub admin bo morze pora już usunąć temat i założyć taki sam na nowo

Teraz jest już wszystko w porządku, posty się pojawiają najwyraźniej było spowodowane jakimś opóźnieniem.

Też zauważyłem (już jakiś czas temu), że ostatnie posty w bardzo długich tematach nie zawsze są widoczne. Dopiero po napisaniu kilku odpowiedzi widać je poprawnie albo po zwiększeniu numeru pierwszego widocznego posta w adresie strony.

Takie zjawisko zauważyłem w temacie Poszukuję tapety, stylu, ikon, skórki, wygaszacza etc.

W krótszych tematach nie zauważyłem tego problemu.

Myślę, że w nowej wersji forum, bug ten został wyeliminowany przez phpBB Group - jeśli to błąd skryptu i nie będzie problemu.

Dlatego też prosimy, bezskutecznie, żeby powstrzymywać się od otowania w postaci podziękowań

czy zadawania pytań niekoniecznie związanych z tematem. No bo jak określić sytuację w temacie od poszukiwań, gdy user pyta o działanie czy problem z obsługą czegoś??

O powtarzaniu sowich pytań kilkanaście razy z rzędu nie wspomnę. Przoduje tutaj jeden user z czerwonym ludzikiem na avatarze, który do tej pory ma kłopoty z przeczytaniem regulaminu.

No i znów nie widać postów…

Może jakiś Modek dokładnie by wyczyścił ten temat z wszelkich podzieńkowań, ponowień itp?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 53#1308553

Mamy część drugą. Nie ma innego wyjścia.

Ten sam problem po raz kolejny pojawił się w temacie:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … start=1785

Zauważyłem, że problem pojawia się przy nowych postach, które są ostatnimi na danej stronie. Gdy nowy post przechodzi automatycznie na nową stronę to problem znika. Tak więc może faktycznie lepiej porobić kontynuacje tych tematów, a wszystkie te długie tematy (mające kilkaset stron) pozamykać?

lazikar , a może napiszesz na pierwszej stronie, że podziękowania nie są mile widziane? Bo już się zaczyna…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 3&start=15

Napisałem. :slight_smile:

2 razy napisałem ponawiam. 1 raz do ikonek, drugi do stylu

Czy to jest kilkanaście ?

No uwierz mi monczkin że niektórzy więcej razy ponawiali niż ja. Moje 2 nędzne próby to nic

kravjec nie będę się licytować. Sprawdzałem te tematy i wiem co piszę.

Nie napisałem o tym, że kupa postów tego typu wyleciała bez rozgłosu. Nawet jak twierdzisz, ze to było dwa razy, o to dwa za dużo.

Wybacz, ale w tej materii mam większa wiedzę. Tak czy inaczej oty w tych tematach, doprowadziło do tego co się stało. Nastąpiłoby to tak czy inaczej, tylko, że później.

Pozdrawiam.