Napisy do filmów

Polecam zainteresowanym tego newsa - Być może już wkrótce z Internetu znikną

największe polskie serwisy udostępniające napisy do filmów

:o :o :frowning:

Tak,niestety to (są) dwie najlepsze strony z napisami,ale jednak wątpliwe jest żeby zniknęły z netu na zawsze.

Może tak, może nie…

A znając życie, na ich miejsce powstaną inne :mrgreen:

Też jestem wkurzony :smiley:

ale słyszałem że to tylko darmowa reklama dla Gutek Film*

*nie mylić z userem Gutkiem :stuck_out_tongue:

napisy.info już znikło :frowning:

Wymyślili sobie jakieś bzdury i świecą :evil: :evil: Trzeba się zacząć uczyć angielskiego :mrgreen:

Asterisk - no to mnie pocieszyłeś :cry:

Nie dobry ten Gutek, ale mam antidotum

****************************

Nie wiem czy wszystkie są aktualne bo nie miałem czasu sprawdzić.

Powiem szczerze. Pod względem prawnym Gutek film ma racje iż m.in. napisy polskie powodują rozpowszechnianie się piractwa w Polsce.

Z drugiej strony twóracami napisów nie są administratorzy serweru ( no moze pewnie kilka stworzyli :wink: ) a amatowrzy. Czyli tak naprawdę Gutek Film powinnien pozwac wszystkich tych którzy tworzą napisy bo i tak powstana nowe serwery z tymi samymi napisami.

Osobiście uważam żeby pozbyc się piractwa to niech lepiej wezmą sie za ludzi wypuszczających owe filmy do internetu nie za serwery z napisami. (Zawsze najłatwiej dokopać najslabszemu)

Gutek Film z czymś takim nigdzie nie zajdzie,a napewno nie przez szantaż,bo takim sposobem jak chcieli załatwic sprawe to nigdzie nie dojdą.

I tak userzy juz wzieli sprawe w swoje ręce,z tego co wiem,chodziasz nie jestem pewnien na 100% to serwery Gutka prawdziwy atak DDos przezyły…

A to jak sznowny prezes czy jak mu tak Gutka wywołał takie spięcie,to daleko z tym nie zajedzie,jesli woóle gdzies.

Szantaż przez telefon?? nowa moda?? :shock: juz nawet sie pokusił o sznatazowanie ze jesli strona wyprowadzi sie na Kajmany to doprowadzi do rewizji w domu administratora strony…hehe :mrgreen:

Jakie ludzie pomysłyu mają.

Rośnie nam polskie RIAA. :mrgreen: :smiley:

Tym sposobem jakim to robi Gutek daleko nie zajdzie,jesli wogóle sie z miejsca ruszy.

supers linki jak zostały wywalone - zanim coś zamieścisz na forum, to sprawdź czy nie ma tam nielegalnych treści - a takowe tam się znalazły :evil:

Daruj sobie także stronkę, której reklamę zrobiłeś gifem

Sugeruję zapoznać się z regulaminem forum

Następne takie treści zostaną odpowiednio nagrodzone

RIAA walczy z piractwem, a Gutek Film z napisami do filmów :smiley:

jaki kraj taka walka :wink:

jedyny komentarz: :hahaha:

walka z wiatrakami - co oni sobie myślą ze w ten sposób pozbędą się piractwa.

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 14:16

dokładnie

Się może ludzie zaczną języków uczyć :stuck_out_tongue:

Uczą sie i co ? Nie doszli jeszcze do tego stopnia żeby sobie filmy oglądać,daruj sobie takie komentarze :?

ło matko, a co Cię ugryzło :stuck_out_tongue:

znikną strony to pojawią się programy wyszukujące napisy. Piractwo zawsze będzie dopóki wszystko nie stanieje, albo ludzie będą więcej zarabiać.

eee z tego co czytałem na napisy.info albo .org, nie zamkną tych serwisów, więc nie ma narazie obaw :slight_smile:

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 21:01

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,3067086.html

:lol:

Złączono Posta : 14.12.2005 (Sro) 21:04

życzę miłej lektury

inż. Piniol uczą się. Ale co z tego jeśli ja mam oglądac film po angielsku a będe rozumiał z niego gdzieś 70%. ? 8)

Duda to trzeba się więcej uczyć i to jest również odpowiedź na pytanie do inż. Piniola :mrgreen: i nie trzeba od razu tak jechać po człowieku :lol:

A wracając jeszcze raz do samego wątku. Przecież ludzie pobierający napisy z tych serwisów w 95% mają filmy pirackie. A jak zwalczą te to są jeszcze inne i zaraz przybedzie nowych (vide bittorent). Czytałem gdzieś że gutekfilm ma zamiar pozwac do sądu napisy.org jesli Ci nie zaprzestaną udostepniac napisów do ich filmów. Komentarz napisy.org: jesteśmy gotowi i będziemy walczyć o swoje prawa :mrgreen: Tak więc nie wszystko stracone.