Napisy i dźwięk nie współgra z obrazem

…po skonwertorowaniu z avi do dvd napisy lecą szybciej,lub wolnie(teraz juz nie pamietam)niz film.Po angielsku mówią co innego a napisy wyświetlaja co innego i w dodatku dźwięk nie odpowiada obrazowi.Co to moze być?

To już wina tego, jak przekonwertowałeś…

Przecież to chyba nie odemnie zależy a od programu.Próbowałem konwertować w WinAvi Wideo Converter i Total Converter.

W 99% programów można (a nawet trzeba) wszystko ustawić ręcznie. Na przyszłość polecam konwerter SUPER ©. Poza tym po co konwertowaleś avi na dvd? Np. w Nero masz możliwość nagrania pliku avi z automatyczną konwersją, wcześniej wystarczy zintegrować napisy z filmem.

Więc jak napisałem wystarczyło dodać napisy do filmu, ściągnąć triala Nero (chyba, że masz full) i “nagraj dvd video”. To samo, tylko prościej i bez błędów kodowania…

jaki to jest program w nero(nero express,burnig rom?)?Jak to zrobić bo nie wiem?

Sprawdż konwersję na Any Video Converter :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … rter+2.6.6

Spolszczenie :

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … olszczenie

Tematy :

viewtopic.php?f=2&t=282603

viewtopic.php?f=2&t=282651

Nero Vision lub Nero Start Smart --> nagraj dysk dvd video. Napisy musisz dodać jakimś zewnętrznym programem np. VirtualDub przed skorzystaniem z Nero.

Właśnie konwerorowałem Winavi Wideo Converter i wyszło jak pisałem

XMan podał linki do ANY VC, a nie do Winavi VC… Próbuj albo moim sposobem, albo XMana, coś musi zadziałać :lol: .

Może jeszcze pomóc wymiana kodeków :

viewtopic.php?f=3&t=281955&p=1881755#p1881755

viewtopic.php?f=2&t=242429

Napisałem, że musisz NA SAMYM POCZĄTKU zintegrować napisy z filmem programem VirtualDub… Dopiero później baw się konwerterami…

Może poszukasz napisów pasujących do wersji dvd. Jaki to film?

kiss kiss bang bang ,napisy pobrane z napiprojekt

Przejrzyj napisy 1

Przejrzyj napisy 2

Przetestuj i zobacz, które pasują.

Zerknąłem tylko na chwile na ten program,ale wydawał mi sie trochę skomplikowany.