Napisy na koszulkach

ja mieszkam w maly miasteczku wiec takie rzeczy ze mnie zlapia i mi cos zrobia to nie wchodzi w gre bo glownie to obraca sie w innej kwestii

do papierow dyplomow to jeszcze daleka droga mi do tego

brat 2 lata temu skonczyl szkole ochroniarsko/detektywistyczna i pracuje jako ochroniarz i nie wiem, ma zaj…

a to czy jest popularny czy nie to wiesz, ja chce zeby zawod sprawial mi przyjemnosci nie interesuje mnie ochrona w hipermarkecie gdzie sie chodzi i patrzy czy dzieci nic nie ukradly bo to lipa, na jakichs dyskoteka czy cos to fajnie.

wiem ze pisze jak 12 latek ale poprostu m isie podoba i tyle, nie wiem dlaczego, samo z siebie, nie potrafie tego uzasadnic, moze i wychodze na idiote ale coz …

tak niesmialo chce tylko wtracic… u mnie byla taka sytuacja kilka lat temu ze chlopak zostal zabity (nie przez dresiarzy tylko wlasnie przez policjanta) za koszulke z napisem “CH W D P” w tv o tym rowinez bylo glosno… pod napieciem, uwaga… ale bylo minelo koszulki zniknely z ulic …

W sumie to jest wolność słowa…

Możesz sobie kupić koszulkę z popularnym ostatnio skrótem Prawo i Sprawiedliwoś i Ojciec Rydzyk (bez skojarzeń :stuck_out_tongue: )

W końcu każdy ma prawo do sympatii politycznych :slight_smile:

chyba nie zawody, acz kobiety :stuck_out_tongue:

hehehe nop ja tez, zawsze se moge wyjść w koszuli dwurzedowej na osiedle, i kazdy bedzie wiedzial czym sie zajmuje :wink:

A tam ludzie macie problemy.

Zadźwoń na 997 i się zapytaj: tam Ci powiedzą czy możesz czy nie :lol:

ford_focus a skąd ja mam wiedzieć, kto, co, po co i za ile ??

Mówię tylko, że wykorzystywanie części umundorowania czy podszywanie się pod takowe może się spotkać z konsekwencjami :!:

Sam takową posiadam (oryginalną koszulkę policji) - prezent od przyjaciela z policji - noszę ją tylko w domu, zresztą dostałe ją z tym obostrzeniem

Oryginalna koszulka policji kosztuje dwadzieścia pare złotych a kupić ją można w sklepie Komendy Wojewódzkiej Policji np. w Krakowie.

Do wyboru biały lub żółty napis na plecach POLICJA.

Nosić na pewno nie może jej zwykły śmiertelnik.

Nie jestem pewien czy kupuje się ją za okazaniem legitymacji policji ale jakby ktoś był zainteresowany to mogę to sprawdzić.