Napisy w Media Player Classic?

Witam Czy napisy do programu Media Player Classic muszą być w specjalnym formacie?Mam film który można odtworzyć w tym programie ale nie widzi mi napisów???

Zainstaluj to: http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm

Jeśli nazwa filmu i napisy są takie same to wyświetli je od razu po odpaleniu filmu. W dowolnym odtwarzaczu (WPM10, BS-player, Winamp, itd)

2f0d1619e14d31da.jpg

Ja zrobilem tam ze biore i kopiuje nazwe pliku np.Avi i tak samo nazywam napisy i DZIALA :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

no i tak się własnie robi. Warunkiem wyświietlania napsiów przez odtwarzacze multimediów jest to, że olik video oraz tekstowy muszą miec identyczną nazwe.

Ja tak zrobiłem i nie działa :?

Bo musisz mieć zainstalowany DirectVobSub, który znjadziesz np. w K-Lite Codec Pack 2.77 FULL i wtedy jeśli napisy i film mają taką samą nazwę napisy się wczytaja ;).

co ?? jak same napisy i video sie nazwia podobnie o czym ty mówisz ??

O co Ci chodzi, gdzie użyłem tam slowa podobnie? Pisałem że jeśli się ma DirectVobSub i napisay nazywają się tak jak film wtedy same sie wczytują i można mieć napisy w Media Player Classic, metoda podana przez PaPuX też jest dobra.

Witam zainstalowałemK-Lite Codec Pack 2.77 FULL i jest OK napisy są tylko mam problem żeby je powiększyć???Na co dzień używam SubEdit-Player i tam bardzo fajnie można wszystko regulować!.. :smiley:

klikasz na zieloną ikonkę o kształcie strzałki prawym przyciskiem myszy i wybierasz z listy DirectVobSub (auto-loading version), następnie klikasz na Arial, później znowu na Arial i masz okno wyboru wielkości czcionki, jej pogrubienia itd :).

OK tylko że ja nie mam żadnej zielonej ikonki mam tylko takie zakładki File View Play Navigate Faworites Help???

Jak uruchamieasz film, który ma taką samą nazwę jak napisy to w prawym dolnym rogu w trayu pojawia się taka zielona strzałka i na nią kliknij prawym przyciskiem myszy.

Dzięki za podpowiedzi wszystko działa ok! !!

Niestety nie da sie obniżyć tych napisów, jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi.

Nie działa ten sposób… wina filmu w rmvb? ;/

Nie filmu, i nie odkopuj tematów z 2006 r.