Napisy

Siema, czy macie linka do strony na której można znalezc program do nakładania napisów na windows media player. Przeszukałem neta, ale znalazłem tylko 1taki program, ale jak na ironie miał zepsuty link do ściągnięcie :frowning: I proszę nie odsyłać mnie do lektury tylko jeżeli znacie to podać. Szukalem w worumowej szukajce, ale jakoś nie znalazłem tego o co mi chodzi :frowning: Z góry dziękuję.

OK. tylko powiedz mi czemu sie tak uparles na wklejenie napisow do filmow wlasnie przez WMP??

jest tyle roznych odtwarzaczy ktore rozwiaza twoj problem w 10 sekund. :twisted: :twisted: :twisted:

Może być też na winampa, jet audio ewentualnie na real playera(jego nie zabardzo umiem obsługiwać :frowning: )

czlowieku podajesz odtwarzacze w ktorych nie da sie wklejac napisow do filmow. :o :o

na tych odtwarzaczach co podales swiat sie nie konczy

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=24&id=25

sprobuj z tym. :lol: :lol: :lol: :lol:

pODAŁEM TE KTÓRE MAM A, ŻE NA WINAMPA NAPISÓW NIE MOŻNA DAWAĆ TO NIE WIEDZIAŁEM :stuck_out_tongue: Nie mogę go pobrać !!

na to ze nie mozesz pobrac to rady nie mam

jest jeszcze VPLAYER. Innymi sie nie bawilem bo ALLPLAYER zaspokoil moje wymagania w zupelnosci (LIVE UPDATE itp.) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dobra mam ten allplayer daje ta opcje dodaj napisy i nic się nie dzieje :frowning: Co mam zrobić??

mylisz sie. do winampa da sie wkleic napisy. do jet audio pewnie tez

http://pliki.gery.pl/p/3114,52,3.html - tym programem to sie da zrobic. tylko że napisy musza byc w formacie .srt, .sub, .ssa i jeszcze jakies tam inne. napisy na taki format mozna przekonwertowac sub-edit playerem :slight_smile:

W każdym odtwarzaczu który nie posiada opcji dodawania napisów można odtwarzać film z napisami wystarczy tylko zmienić format napisów na .ssa (Sub Station Alpha) najlepiej programem SubEdit-Player

macie

SubEdit, BSplayer Pro, Crystal_Player_Professional itd.

nie shity typu WMP, Winamp, ALLPlayer czy vPlayer :smiley: :smiley:

Ściągnełem sobie programik SubEdit, nawet fajny, ale niem ogę dodać napiso zamiast napisow są jakieś kuleczka, zera. Czy to nie tem format?? Jeśli tak to proszę podać jak zmienic na właściwy.

Jest najlepszy.

Jaki masz format napisów

Dobra dodaje napisy, ale one pojawiają się z dużym wyprzedzeniem :? Co zrobić aby pojawiały się w odpowiednim momencie?? Używam SubEdit.

Może masz napisy ale nie do tej wersji filmu.

A jeżeli masz dobre napisy to poprostu ustaw dobrze czas wyświetlania napisów:

Napisy=>Zmień czas wyświetlania napisów

Tak zmień czas, tylko na jaki?? Próbuje, ale coś nie wychodzi. Jak ty masz czas ustawiony??