Naprasowanki - problem z drukowaniem

Witam,

mam drukarkę Canon Pixma iP4200 i nie mogę znaleźć w niej funkcji drukowania “odbicie lustrzane”. Jest mi to potrzebne, gdyż chciałbym zrobić sobie naprasowankę na koszulkę. Wie ktoś, gdzie można to ustawić? Albo ewentualnie jak edytowac obrazek, aby po wydruku i napsasowaniu na koszulkę wszystko było jak trzeba?

prz3m3kk , użyj painta i funkcji Przerzuć/obróć (Obraz)

O matko, jakie proste. :smiley: Dzięki wielkie.

w podglądzie obrazów i faksów systemu Windows też możesz obrócić :smiley:

obróciłem, a i tak wydrukowało się normalnie :expressionless:

Na pewno dobrze zapisałeś? :slight_smile: Zapewne w GIMPie też jest taka opcja…

prz3m3kk ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

w ustawieniach wydruku musisz ustawić bo jak masz za duży obrazek to programy ustawiają żeby drukował w takiej pozycji żeby był największy :smiley:

a możesz jeszcze napisać, jak i co dokładnie zmienić?

drukowałem obrazek też przez Worda i nic, i tak przy drukowaniu znów się odwraca.

Wydaje mi się, że po przerzuć/obróc jest to samo, tyle, że do góry nogami, a przy wydruku i tak to samo. A spróbuj tak:

Paint.NET => Wczytaj obrazek => Obraz => Flip Horizontal, a potem Flip Vertical.

Czy o to chodziło?

prz3m3kk , można spytać, na jakim papierze to drukujesz?

wrzuć se do Worda obróć jak chcesz i druknij (najprostrzy sposób)

Drukarka jest mądrzejsza ode mnie… przy wybraniu papieru “Tshirt transfer” automatycznie tworzy odbicie lustrzane obrazka, więc jak chciałem wydrukować odbicie, ona obracała i wychodził normalny obrazek, nieodbity. :confused: