Naprawa explorera

szukalem tego ale bylo tego duzo i moglem ominac temat. jak moge naprawic explorer.exe mam blad ktory juz opisywalem na forum i nic nikt nie pomogl i cche naprawic explorer.exe proces chce miec nowiutki nowy bo mysle ze tam cos moglo sie zepsuc

Witam,

Jak ten błąd brzmi?

Może o to chodzi:

http://support.microsoft.com/default.as … ;pl;306599

nie chodzi o to chodzi mi o to ze nie dziala mi zapisywanie roznych rzeczy w programach cos jest z oknem “zapisz jako” i mysle ze jak explorera zainstaluje lub podminei bedzie dobrze

http://support.microsoft.com/default.as … ;PL;318378

hmm nie chpodzi mi o IE tylko o caly explorer.exe ten proces i wszystko z nim zwiazane nie che robic 4mata ale to juz cos powazniejsze bedzie bo mam nie tylko problem np z zapisaniem strony ionternetowej ale i rozne programy mi sie “psuja”

Przeskanuj system programami na spyware, czy antivirus nic nie wykrywa, o ile masz w ogóle jakiś zainstalowany.

Co to znaczy “programy mi się psują”?

Z jakiego systemu korzystasz?

Pozdrawiam :okulary:

skanowalem kompa mam xp jest czysty robilem te sprawdzanie plikow i nic nie zmienilo sie :frowning: moze moge jakos naprawic plik nie 4matujac :frowning:

Możesz spróbować ponowną instalację bez fromatu ze wskazaniem tego samego katalogu do instalacji systemu, dane zachowasz i wszystkie ustawienia. Jeśli XP podmienia pliki systemowe to powinno wszystko wrócić do normy, jeśli nie, możesz w dalszym ciągu mieć problem.

O ile problem spowodowany jest tylko jakimś błędem plików systemu.

Pozdrawiam :okulary:

a jak mozna przeprowadzic taka instalacje ?? bo jestem zielony troche z tego ?? czy jest taka mozliwosc zamiany plikow i nie tracenia danych :open_mouth: to moze byc dla mnie ratunek jezeli to nie wyjdzie to 4mat i koneic :frowning:

Uruchamiasz komputer z plyty instalacyjnej systemu WinXp,włączasz instalatora, postępujesz zgodnie ze wskazówkami. Wybierasz partycję na której masz system,a następnie zatwierdzasz opcję aby pozostawił bieżący system plików.

To tak w dużym skrócie,ale mam myśle że instalowałeś już kiedyś Xp.