Naprawa gwarancyja. Samsung e250

(Danielsalata) #1

Witam. Mam pytanie jeśli uszkodziłem telefon ponieważ nie mogłem wgrać softu wchodził tylko sam plik bin (po wyświetleniu logo operatora i restart), czy teraz jeśli już oddałem go na gwarancje oni nie połapią się ze coś grzebałem i naprawią mi tel. w ramach gwarancji. Proszę o szybką odpowiedź.

Ps. Zapomniałem dodać ze próbowałem usunąć locka za pomocą magicznych kodów i skasowało mi IMEI.

(Pawelo 1986) #2

No to masz problem, na pewno się połapią że coś było przy oprogramowaniu majstrowane innymi słowy już po gwarancji

(Danielsalata) #3

Jak się połapią to najwyżej wezmę nowego fona, a tak ogólnie jak długo mogą trzymać taki telefon napisane jest ze 14 dni ale czy ten termin może się wydłużyć dałem do serwisu mix plusa

(Cedar) #4

MixPlus nie jest serwisem, są tylko pośrednikiem - pewnie przedłuży się ten termin o czas potrzebny na dostarczenie telefonu do i z serwisu do punktu Plusa.

(Danielsalata) #5

Sorry. A to do ilu dni może się przedłużyć bo za około 12 dni muszę mieć telefon a nowego nie chce kupować choć pewnie jak napisał paw3l.pl i tak go nie naprawią ale wciąż mam nadzieje :stuck_out_tongue:

(system) #6

Nierób jaj przecież wyciągniesz kartę sim przełóż ją do drugiego telefonu a tego oddaj do naprawy. Czas naprawy 30 dni wcześniej go nie dostaniesz bo wysyłają do serwisu.

Co do połapania mogą ale nie muszą tam też tylko ludzie pracują :smiley: . Moja rada idż w zaparte że telefon popsuł się sam z siebie ty przy nim nic nie robiłeś na 90 % uwaliłeś eproma.

(Danielsalata) #7

No tak ale ja nie mam 2 fona i jak nie naprawią to muszę kupić bo mi się nie opłaca robić. Eprom na pewno bo czytałem trochę o tym na necie. Lepiej niech go zrobią bo szkoda trochę kasy :slight_smile:

(Pawelo 1986) #8

Nowy E250 to znowu nie taki duży wydatek http://www.allegro.pl/item747436314_now ... ratis.html :slight_smile: 220 zł można jeszcze poświęcić jak by za naprawę 100 chcieli :slight_smile:

(Danielsalata) #9

No tak ale on nie jest taki nowy i jak za naprawionego by ktoś chciał dać mi tą 100 lub 110 :stuck_out_tongue: z kartą 1GB to odrazu sprzedaję bo nikt więcej nie da, a za uszkodzonego 50-60 dych. To tej stówy za naprawę nie opłaca się dać.

-- Dodane 07.10.2009 (Śr) 15:31 --

Dzisiaj byłem po tel napisali smsa ze naprawiony, a w salonie powiedzieli mi ze telefon nie był kupowany w plusie to pewnie ten soft :smiley: uparłem się przy swoim i wzieli jeszcze raz ale ciekawe czy tym razem naprawią