Naprawa klawiszy w klawiaturze

Jak naprawic klawisze które bardzo ciężką chodzą czasami nawet się zacinają. Klawiatura płaska (płaskie klawisze-SLIM)

Sprawdź czy nie jest zabrudzona, jeśli tak wyczyść ją np. za pomocą pędzla. W przypadku, gdy klawiatura jest czysta/nowa nic nie można na to poradzić. Ja też kiedyś miałem klawiature multimedialną Media-Tech, która też się zacinała, a była nowa. Czasami robiła mi coś takiego: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mimo, że naciskałem literę tylko raz. Natomiast na to, że jej klawisze ciężko chodzą nic nie poradzisz. Tak to jest z tymi tańszymi lub słabej marki…

Klawiatórka firmy Easy-Touch za 80 zł.

Przyznam się że działała rok aż w końcu shift się zacinał. Rozkręciłem ją przeczyściłem od środka i teraz wszystkie klawisze sie zacinają.

Czyli nie da się nic zrobic ??. czemu te klawise się zacinają pzreciez jest czyściutka :confused:

Taka klawiatura.

Jak jest na gwarancji to zanieś do sklepu i pokaż co sprzedają…

Właśnie nie ma gwarancji już (o ile w ogóle była bo nie wiem, nie ja kupowałem)

No trudno. Trzeba będzie sie pożegnac z tamtą klawiaturką :smiley:

baciany , a słyszałeś kiedyś o tarciu ??

Klawisze chodzą w prowadnicach wykonanych z tworzywa sztucznego, jeżeli klawiatura wykonana jest z kiepieskiej jakości tworzywa sztucznego to po prostu same klawisze i prowadnice wycierają się i na ich powierzchhni tworzy się struktura chropowata zamiast gładkiej i przez to klawisze się zacinają bądź trzeba użyć większej siły żeby je naciskać.

to na drugi raz będziesz wiedział że za taką kasę nie kupuje się szajsu, tylko klawiatury z conajmniej średniej półki.