Naprawa Lapka Proszę o szybką odpowiedź :)

Kumpela siory przywiozła do mnie lapka Toshiba Satellite a300-14s . Problem jest taki że pojawia się 1 screen z nazwą porducenta (toshiba) i napis jak wejść do biosu . Po tym nic zupełna cisza :confused: cimny ekran a na każde naciśnięcie guzika tylko jest piiiiiiiiiiiii . Nawet jak ustawię piorytet boot na napęd cd/dvd to też nic nie zależnie od płyty włożonej (xp czy vista) :confused: Czy może wiecie jaki jest błąd ? Pomóżcie :frowning: Będę często odpisywał aż do jutra bo wtedy go zabiera .

Był dodawany ram do komputera? może kości się poluźniły na wejściach poprzez transport, sprawdź może dysk twardy czy też dobrze siedzi… nic mi innego do głowy nie przychodzi… A powiedziała chociaż kiedy tak się zaczęło dziać (po czym)?

Do kompa nic nie było dodawane , bo ta koleżanka to typowa “blondynka” w sprawach komputerowych . Nic nie było modyfikowane . Ale powiedziała że od dłuższego czasu zaczoł zamulać . Ale sądze że to przez viste +duuuuuużżżżooo plików+brak konserwacji itp windy . Ale jedyne co zauważyłem to to że strasznie szybko się nagrzewa (ale nie przegrzewa) . Ram jest wykrywany w biosie . tyle ile powinno być proc też itp .