Naprawa Nokii N70

Witam, mam problem, otóż kupiłem jakiś czas temu Nokie N70 na allegro. Wszystko jest OK oprócz małej usterki cytuje:“Otóż w telefonie było wszystko sprawne dopóki nie oddałem go do ściągnięcia simlocka ( orange ) , po ściągnięciu działa na wszystkich kartach jednak ma często problemy z zasięgiem ( ostatnimi czasy bardzo często). Przeważnie pojawia się “rejestracja karty sim nie powiodła się”. W serwisie powiedzieli , że to wina softu i koszt naprawy około 40 zł.” Byłem w serwisach i mowili mi różne rzeczy. PROSZE O POMOC W NAPRAWIE TEJ NOKII :frowning:

A więc gwarancję straciłeś chyba, że robili to w orange. Coś pewnie źle wgrali. Idź do tego samego serwisu i spróbuj wymusić darmowe wgranie softu, bo w końcu wykonali usługę po której się problem pojawił…

Wszystko było by ok, lecz:

  1. Telefon został kupiony na allegro

  2. Bez gwarancji, bez niczego

  3. Blokade simlock zerwano nie w Orange tylko w komisie

Wiedz poprostu nie wiem jak moge go naprawic i co zrobic. Prosze o pomoc :frowning:

Idz do tego komisu i zrób zadymę, postrasz policją.

Dzieki za porade, lecz ja kupilem telefon jak juz wspomniałem na allegro a kupilem go juz po zdjeciu tego simlocka. W szkole dowiedziałem sie iz tel. jestkradziony. Poszłem do komisów i powiedzieli mi zebym dzwonil do sieci. Niech ktos mi powie jak to zrobic :frowning:

Zgłoś sprawę na policję i do allegro, bo możesz mieć problemy jak telefon jest kradziony. A tak odpowiedzialność spadnie na tego, kto ten telefon Ci sprzedał

Odwiedź strone http://www.symbianos.pl i tm dowiesz się jak samemu wgrać nowego softa jeżeli nie masz już najnowszego ale na tej strone jak dobrze poszukasz to dowiesz się wszyskiego (jak sprawdzć wersje oprogramowania) wgrywanie nowej wersji jest bardzo proste (oczywiscie jak posiadasz kabel do połaczenia tela z kompem) jeżeli to wina softu to “dolegliwosci” tela powinny ustąpić.