Naprawa PC w ciemno (brak procka i możliwosci)

Witam mam komputer oznaczony jako HP Pavilion a1710n.

Jest on zepsuty dostałem go do naprawy od znajomego i posiadam do niego takie podzespoły:

Jak coś jest fizycznie np. spalone to co chcesz naprawić ?? Poza tym skoro tu nawet niema procka to co chcesz naprawić ja się pytam ?? Nie będziesz wiedział co działa a co nie. Jak się znasz na elektronice to możesz poprzemierzać wszystko odpowiednią aparaturą, której raczej nie masz, a i tak komputer nie będzie działał, bo niema procesora

Naprawia w sensie dokupi to co spalone/zepsute. Co zrobi żeby to chodziło spowrotem?

Wymienić to co spalone, zepsute. Głupie pytanie zadajesz

Przemieniaj po kolei podzespoły do zdrowego kompika i w końcu wyczaisz co padło. Inaczej to raczej ciężko będzie to sprawdzić. A żeby to chodziło musisz zainstalować procek zgodny z płytą główną.

P.S. Nie żebym się czepiał ale większość przeglądarek poprawia byki, zwracam uwagę bo czasami ciężko się domyślić o co chodzi.

Hehe no faktycznie to przez taką pogode nieciekawą dzis dziwnie pisze :wink:

A jakby kupic takie coś ?

http://allegro.pl/item1148442134_athlon_x2_4200_1gbram_120gb_hdd_gf6150.html

I dołoży z tego starego dysk, do tego pamięc i moze kiedys dokupic grafe ? Bo tak normalnie to nie wyjdzie mnie taniej chyba co nie ?

Pomysł niezły i faktycznie taniej to wyjdzie.

ok dzieki i czekam na opinie innych użytkowników. ma ktoś może jeszcze ciekawszy sprzęt z allegro za małe pieniądze. komputer moze byc bez dysku, pamięci i napędu bo to mam albo żeby miał słabe te podzespoły. wtedy udałoby się może zrobic cos sensownego.