Naprawa pendrive - da radę?

Witam,

mam problem ze swoim pendrivem, był sformatowany w formacie NTFS, pożyczyłem go kumplowi a on odłączał go bez "Usuń bezpiecznie urządzenie"i w pewnym momencie komputer zaczął pokazywać, że jego pojemność to 0MB. Uprzedzając pytania, nie zrobił się format RAW. Pliki mogę odtwarzać tylko i wyłącznie na telewizorze, ale format z jego poziomu nie działa. Pliki w końcu udało mi się odzyskać za pomocą testdiska, ale problem nadal pozostał. Próbowałem sformatować go/założyć tablicę alokacji za pomocą GParted jednak bezskutecznie - ciągle error. GParted pokazuje, że powstała nieznana partycja na pendrive’ie o wielkości 2MB.HDD Low Level format nie wykrywa pendriva, próbowałem bawić się Victorią - też bez rezultatu. Da się go jeszcze jakoś ożywić, czy pozostaje jedynie gwarancja?

cam00143.jpg

-nie zaszkodzi spróbować,czy widać go po włożeniu płyty instalacyjnej windows,przed instalacją na ekranie formatowania…i spróbować sformatować…/bez instalacji windows oczywiście/…ale…żadnej pewności nie ma…

Trzeba przesunąć tablicę plików o trochę i już. Po prostu komórki się chyba zużyły. Miałem to samo z Kingstonem, po przesunięciu działa do dziś, jak narazie.

Jak to zrobić?