Naprawa systemu Windows 7

Witam. Przed wczoraj zainstalowałem system ubuntu ale wczoraj chciałem go usunąć. Sformatowałem partycje ale windows 7 nie chciał się uruchomić. Mam 5 płyt z czego 4 są dyskami recovery. Przywróciłem minimalny obraz systemu. Gdy teraz włączam laptopa ładują mi się pliki systemu a potem wyskakuje okno:odzyskiwanie nieukończone. Na dole tego okna są 3 małe okienka:zapisz plik dziennika,szczegóły i ponów próbę. Jak naprawić by w laptopie ładował się normalnie windows 7?

Po Ubuntu warto jest całkowicie wymazać dysk, np. przy pomocy: Wymazanie dysku twardego programem Activ@KillDisk Dopiero po tym instalować Windows’a w dowolnym trybie.

Ja nie mogę włączyć laptopa więc nie bede mógł pobrać i zainstalować

Programu Activ@KillDisk się nie instaluje! Trzeba pobrać (to fakt), uruchomić i utworzyć w trybie proponowanym przez instalatora pendrajwa lub płytę CD z tym programem i użyć go podczas tzw. bootowania laptopa. W przypadku, gdy nie możesz w ogóle uruchomić swojego laptopa, może trzeba będzie wymontować twardy dysk i wykonać procedurę na innym komputerze i tamże wcześniej przygotować ów program na płycie lub pendrajwie.
PS. A co zawiera ta piąta płyta, którą posiadasz?

1 polubienie