Naprawa uszkodzonego pliku jpg z odzysku

Witam czy da się sto naprawić?
Byłam na wakacjach i po powrocie postanowiłam zgrać zdj z telefonu na komputer i cos poszło nie tak ponieważ cały folder z tymi zdj został usunięty przez co zdj były odzyskiwane większość zachowała się w idealnym stanie ale są i wyjątki więc też moje pytanie czy da się to naprawić, jeśli tak to czym/jak?
Próbowałam JPEG Repair Shop i IrfanView.
A tak to wygląda.
https://justpaste.it/1ahxo
w miniaturce i po otwarciu.

Prosze o pomoc

Pobierz to


To lekka przeglądarka, masz wszystko. Wyświetla zdjęcia, metadane i ma wszystko, od ruchomych gifów, do slajdów z 100 efektami przejścia.
Przynajmniej zdiagnozujemy, czy problem ze zdjęciami, czy w systemie z przeglądarką obrazów. Raczej to drugie, bo miniatury zdjęć są OK.

Pobrałam natomiast tu już na miniaturkach widać, że zdj są uszkodzone.

Start > uruchom> cmd.exe
chkdsk x: /r gdzie X to litera dysku (karty pamięci).
Ważne! Nie otwieraj zdjęć w eksploratorze windows lub jakimś innym menedżerem plików.
EDIT: Win+R to to samo co uruchom…

chyba nie potrafie tego dokonac :frowning:
https://justpaste.it/1ai03

Narzędzie CMD zwykle trzeba uruchomić z uprawnieniami administratora :slight_smile:

innego konta na tym komputerze nie ma. Sprawdzałam też w ustawieniach
(Panel sterowania\Konta użytkowników i Filtr rodzinny\Konta użytkowników\Zarządzanie kontami\Zmienianie konta)
i tam jest zaznaczone ze to konto ma uprawnbienia administratora :confused:

Nie uruchamiaj Chkdsk zanim nie wykonasz kopii ze źródła zdjęć - karta SD, pamięć telefonu.
Napisz gdzie były zdjęcia PRZED skasowaniem – telefon , karta?
Skąd i czym odzyskiwałaś?

Zdj były na karcie SD (w tel) a odzysk robiłam przez komputer programem Recuva.
Kopie mam :slight_smile:

Kartę SD podłączyłaś przez czytnik do komputera?
Zrobiłaś kopię posektorową całej karty SD do pliku?
W telefonie zdjęcia są widoczne?

Przez kabel USB.
Tak robiłam kopie parę razy. Jednak za każdym razem pozostawało bez zmian.|
Nie pokazuje jedynie ze są uszkodzone.

Skoro telefon widzi zdjęcia jako uszkodzone, to ich prawdopodobnie nie odzyskasz.
H2testw 1.4


Sprawdź kartę SD. Jeśli to cudo z aledrogo, to może mieć nieco inną pojemność niż w opisię.
Kopia posektorowa polega na skopiowaniu WSZYSTKICH sektorów karty, sektor po sektorze, do wskazanego miejsca. Służy do tego odpowiednie oprogramowanie np DMDE .