Naprawa visty z poziomu xp

witam, dziwnym trafem ktos z wspoluzytkownikow mojego komputera usunal z dysku d, na ktorym znajduje sie vista, katalog “users”. dysponuje jeszcze win xp. i teraz tak: czy majac tylko obraz plytki z vista, moge z poziomu xp naprawic instalacje? zalezy mi na takiej mozliwosci z braku posiadania napedu dvd ;/

Nie przywrócisz katalogu users za pomocą “obrazu płytki”. Użyj specjalistycznego narzędzia do odzyskiwania danych np. testdisk, ontrack easy recovery, R-studio itp.

Oczywiście dzięki płytce instalacyjnej jest możliwość użycia przywracania systemu ale jest jedno pytanie, czy są jakieś punkty przywracania, czy usługa przywracania była włączona ??

tak przywracanie bylo wlaczone. tylko moze nie jasno sie wyrazilem - nie chodzi mi o jakies utracone profile co w ogole o mozliwosc zalogowania sie do visty. przy bootowaniu vistu, kiedy dochodzi do wyboru uzytkownika wystepuje blad - co jest zrozumiale, gdyz na dysku nie ma katalogu uzytkownikow. i teraz czy dysponujac xpkiem dam rade to naprawic. Czy moglby ktos udostepnic folder z users z jakims nowo zalozonym kontem i zhostowac go? bylbym wdzieczny.