Naprawa visty z poziomu xp

(flaszer) #1

witam, dziwnym trafem ktos z wspoluzytkownikow mojego komputera usunal z dysku d, na ktorym znajduje sie vista, katalog "users". dysponuje jeszcze win xp. i teraz tak: czy majac tylko obraz plytki z vista, moge z poziomu xp naprawic instalacje? zalezy mi na takiej mozliwosci z braku posiadania napedu dvd ;/

(Kolmar) #2

Nie przywrócisz katalogu users za pomocą "obrazu płytki". Użyj specjalistycznego narzędzia do odzyskiwania danych np. testdisk, ontrack easy recovery, R-studio itp.

Oczywiście dzięki płytce instalacyjnej jest możliwość użycia przywracania systemu ale jest jedno pytanie, czy są jakieś punkty przywracania, czy usługa przywracania była włączona ??

(flaszer) #3

tak przywracanie bylo wlaczone. tylko moze nie jasno sie wyrazilem - nie chodzi mi o jakies utracone profile co w ogole o mozliwosc zalogowania sie do visty. przy bootowaniu vistu, kiedy dochodzi do wyboru uzytkownika wystepuje blad - co jest zrozumiale, gdyz na dysku nie ma katalogu uzytkownikow. i teraz czy dysponujac xpkiem dam rade to naprawic. Czy moglby ktos udostepnic folder z users z jakims nowo zalozonym kontem i zhostowac go? bylbym wdzieczny.