Naprawdę cicha klawiatura do pisania?

Strasznie lubię pisać na mechanikach, ale są głośne i mam już ich dość. A więc poszukuję klawiatury nie mechanicznej, bo nawet te ciche przełączniki typu MX silent są raptem nieco cichsze od zwykłych… Chciałbym aby klawiatura była niesłyszalna, a przy tym w miarę dobrze się na niej pisało. Czy ktoś coś zna takiego?

dotykowa :slight_smile:

1 polubienie

Cześć, ja wymieniłem swojego Logitecha Oriona za prawie 1K na A4TECH KV-300H i jestem bardzo zadowolony. Na Logitechu nie dało się pisać - na tym i pograsz i popiszesz :wink:

1 polubienie

Zobacz:

Klawiatura Logitech Craft (920-008504)

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Polecam Lohitech K 740 będziesz pisał i słyszał dotyk palców. Naprawdę jest bardo cicha i godna uwagi

Celluon Magic Cube - słychać co najwyżej bębnienie palców…

Nadal nie mogę flagować postów, więc ponownie poproszę @moderatorzy o interwencję w ten sposób.

sprawdź teraz

Teraz mogę :slight_smile:

Swego czasu myślałem nad zakupem na amerykańskim Amazonie klawiatury Jelly Comb.


Ona ma przyciski na tzw “nożycach” spotykanych w laptopach. Dzięki temu przycisk jest prowadzony i nie obija się tak w plastikach.

Widzę, że ktoś odkopał archaika, ale jak coś, to A4TECH KV-300H :slight_smile:

Odkopie trochę temat, czy do 100 zł (lub w okolicach) można kupić naprawdę cichą klawiaturę (zależy mi żeby miała blok numeryczny)? Proszę o propozycje (jeśli takie są).

Większość klawiatur o niskim skoku będzie miała bardzo ciche klawisze. Sam korzystam w pracy z Della KB216. Nie wiem na ile taki poziom generowanego hałasu będzie satysfakcjonujący ale klawiatura jest solidna i śmiesznie tania (wyprzedawana z zestawów poleasingowych) także można zaryzykować.