Narzędzia administracyjne-pusty folder

Witam! Mam taki oto problem, od pewnego czasu mam pusty folder narzędzia administracyjne.Przez to nie mogę zainstalować aktualizacji bo wyświetla się błąd “Niektóre aktualizacje nie zostały zainstalowane Kod 80070003”.Mam oryginalny system Windows Vista SP1.Co robić? Jak odzyskać narzędzia administracyjne.Cały czas używam jednego konta i jestem na nim administratorem.Proszę o pomoc.

http://windowshelp.microsoft.com/Window … 61045.mspx

Kolego czytaj ze zrozumieniem, nie mogę zatrzymać Windows Update, bo mam pusto w folderu narzędzia administracyjne. :?

Spróbuj zatrzymać windows update w ten sposób:

Wchodzisz w menadżer zadań: ctrl + alt + del

wyszukujesz proces lub usługe systemową o nazwie wuauclt.exe lub podpisaną windows update lub aktualizacje automatyczne, i zakańczasz ją

(nie pamiętam dokładnie jak tam w viscie wygląda ten menadżer zadań i czy nazwa usługi (procesu) jest ta sama co w XP.

Możesz również spróbować zatrzymać usługę windows update w poniższy sposób:

start > uruchom lub wpisz w wyszukaj > services.msc > znajdź i zaznacz “windows update” lub " aktualizacje automatyczne" > PPM > zatrzymaj

Usługa zostanie zatrzymana do czasu ponownego jej ręcznego uruchomienia, lub restartu komputera, jeśli włącza się automatycznie.

Aby zakończyć uruchamianie tej lub innej usługi całkowicie:

PPM na usłudze > właściwości > wyłączaony

Jakby nie pomagało uruchom system w trybie awaryjnym i wtedy spróbuj wykonać podane przez kolege wyżej w linku porady naprawcze (usługa windows update nie powinna się wtedy już uruchomić). Jakby i to nie pomogło możesz wykonać przywracanie systemu.

Pozdrawiam

Zrobiłem tak jak napisałeś, zatrzymałem Update i wszystko wykonałem według tego linku co podał kolega wyżej.Jednak nic to nie dało, nadal nie mogę aktualizować, a narzędzia administracyjne nadal puste.Tryb awaryjny nie pomógł.Przywracanie systemu miałem wyłączone więc odpada…co jeszcze mogę zrobić?

Dodane 27.05.2009 (Śr) 15:02

Czy ktoś mi w końcu pomoże?