Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania - Luty 2012

(lostek815) #1

Czy od momentu wydania nowej wersji do momentu pojawienia się jej w automatycznych aktualizacjach musi minąć jakiś okres czasu? Ostatnio zdarzało mi się często instalować system Windows XP na nowo i zawsze aktualizacje wyglądały tak, że najpierw były jakieś 2 aktualizacje, a później 74 (w tym Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania, np. Grudzień 2011 czy Styczeń 2012). Wersja Luty 2012 wyszła 14-tego, ja dzisiaj formatowałem komputer i po wgraniu systemu miałem te 2 aktualizacje, a później 72 (bez tego właśnie Narzędzia i IE8). Więc o co chodzi? Kiedy nowa wersja pojawi się w automatycznych aktualizacjach? Wiem, że kiedyś z jakąś wersją też tak miałem, że jej nie było, a po kilku dniach kiedy akurat na nowo musiałem sformatować dysk C, to później wszystko było jak powinno być, czyli aktualizacje kolejno 2, 74 i dalsze (bo jest więcej, wiadomo).

(Pablo79) #2

Nowa wersja tej aktualizacji pojawi się zapewne dopiero w drugi wtorek marca tego roku.

(lostek815) #3

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Pytałem o aktualną wersję - automatyczne aktualizacje mi jej nie instalują.

(Hitm3n) #4

To Ty nie zrozumiałeś - nie wszystkie aktualizacje są na bieżąco w WU, zazwyczaj te najbardziej krytyczne są wydawane poza trybem co miesięcznym. Poczekaj do marca :wink:.

(Piotrkijak) #5

Ta aktualizacja jest już dostępna. WU już poinformował mnie o niej kilka dni temu.