Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania

Witam czy może mi ktoś powiedzieć jak z tego nażędzia się korzysta ?

Zainstalowałem jako automatyczną aktualizację (KB890830) i nie mam pojęcia jak to teraz uruchomić, jak sprzawdzić sysytem pod względem posiadanie takiego “super oprogramowania”

Z góry dziękuję za pomoc

Witam,

co rozumiesz pod pojęciem złośliwego oprogramowania? Spyware, adware, wirusy, trojany, robaki?

Sprecyzuj pytanie, podaj przykład.

Chodzi pewnie o to:

:arrow: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=865&t=30

Jest to narzędzie dostarczone przez Microsoft jako “poprawka” przez automatyczne aktualizacje systemu, jest też możliwość pobrania jej z vortalu

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 1.0

i pytanie - jak się z tego korzysta :?:

sciagasz, uruchamiasz, akceptujesz wszystkie warunki umowy i program sam skanuje Ci rejestr. Jak cos wykryje - to wyswietli.

Jak Ci sie nie uruchamia, to sciagnij jeszcze raz

Instaluje się - przynajmniej tak twierdzi, ale później nic nie pokazuje - jeśli działa i ja o tym nie wiem to troszke kicha, wole mieć jakąś kontrole nad tym co się dzieje, a jeśli chcę uruchonić go w jakimś konkretnym momencie :?:

On działa w tle… Jak coś wykryje, to chyba da znać… :wink:

Witam,

a jaki masz system operacyjny? Może na to nie zwróciłeś uwagi?

a u mnie po prostu informuje po kilku sekundach, że wszystko ok i można go wyłączyć.

ale jak go uruchamiasz :?: zaczyna działać zaraz po instalacji :?:

system - win XP

no wlasnie, tak chyba dziala :slight_smile:

Witam,

dokładnie jest tak:

klik klik na ikonie programu

ptaszek na “Akceptuję umowę”

klik na Dalej

klik na Zakończ

instalacji to ja tu nie dostrzegam, choć przez chwilę rzeczywiście coś tam jakby przelatuje,

ale to chyba po prostu sprawdzenie czegoś w rejestrze i tyle.

Dzięki już wszystko wiem - tak jak napisałem na początku nażędzie to “zainstalowałem” dzięki Aktualizacjom Automatycznym systemu, teraz gdy pobrałem to z vortalu działanie programu wyglądało zupełnie inaczej.