NAS z Allegro

Co tu robimy innego?

Może skoro mam symetryczny światłowód 600Mb/s od INEA to pójść w jakąś dobrą sprawdzoną chmurę i dobrze zabezpieczyć hasłem?

Nie masz bo jesteś zalogowany jako zvs a nie administrator pewnie

tutaj masz jakby to wyglądało z poprawnymi uprawnieniami

Nie wiem czy zauważyłeś, ale mam inne oprogramowanie niż w tym pliku co ty dałeś, więc nic ci to nie da, tu masz manual od INEA z firmwarem dla INEA:

Instrukcja Tilgin HG2381.pdf (1004,9 KB)

Pisałem do nich na czacie to można ten ich router ustawić w tryb mostka w tym celu zdalnie wyłączają moduł wi-fi co ma przełączyć go w tryb mostka i wtedy mogę sobie podpiąć inny router, ale on mi wystarcza jako router więc jak mam wydać kasę na router myślałem, ze da się jakoś to udostępnianie plików rozwiązać w cenie routera z średniej polki cenowej.

Ewentualnie pójść w chmurę przy symetrycznym łączu, tylko jakaś sprawdzoną chmurę, na początek bezpłatną. W Apple w chmurze można za 3,99 zł miesięcznie dają 50GB.

W instrukcji jesteś zalogowany jako user a nie admin. Chmury przeważnie drożej wychodzą. Możesz kupić za 3,99 tylko to jest dla jednego konta opcja. Jak masz Maca to nie wymaga od ciebie żadnej wiedzy praktycznie.

To jak się zalogować jako admin. Podaj dane bo instrukcja po angielsku, a ja słaby jestem z anglikiem. O ile Idea tego jakoś nie blokuje.

Domyślnie login user, hasło ineagpon

admin, admin nie wchodzi.