Nastawienie paska zadań na pełną przeźroczystość


(S Andre) #1

Witam!

Mam windows 7 tylko nie wiem jak nastawić pełną przeźroczystość paska zadań.Znaczy wiem że morza zrobić tak-lpm-personalizuj i tam się ustawia tylko że nie chcę ustawić też całkowitej przeźroczystości okien tylko sam pasek.Ktoś wie może jak to zrobić pozdrawiam.


(GioWDS) #2

Wiem, że sterownik nVidii (nView) ma taką opcje więc wykonalne jest, ale jak to zrobić bez w/w narzędzia pojęcia nie mam, ale poszukam może coś znajdę.

Edit: może to Ci pomoże:


(S Andre) #3

Dzięki za link aczkolwiek program trans bar robi pasek mniej widzialnym niż jest normalnie a w tym za bardzo nie o to chodzi , bo dokładnie chodzi mi o to żeby był efekt taki jakbym włączył całkowitą przeźroczystość okien i paska zadań.


(Marek Krakus) #4

Zainstaluj sobie Sunrise Seven-jest tam opcja całkowita przeżroczystość i trochę więcej.TYLKO NIE RUSZAJ ODBLOKOWYWANIA RAM.


(S Andre) #5

Ściągnołem ten program ale tam jest tylko przeźroczystość paska i okien a ja chcę tylko paska…


(Jaskolsm) #6

Jeżeli jest to opcja dostępna w Windows7 to może masz problem z Aero.

Spróbuj może skorzystać z Windows Troubleshooting Platform. Trzymaj linka z instrukcją jak naprawić Aero http://technet.microsoft.com/pl-pl/edge/Video/ff949980


(S Andre) #7

Ja nie mam żadnego problemu z niczym ale stwierdziłem że jeżeli da się ustawić przeźroczystość paska i okien to samego paska też się da tylko teraz mam pytaanie jak?


(Piotrkijak) #8

Raczej jest to niewykonane. Co najwyżej możesz w programie sunrise 7 ustawić pełną przeźroczystość, ale zarówno paska jak i okien. Ewentualnie pokop w sieci, może jest jakaś skórka z pełną przeźroczystością paska…


(tores1977) #9

komunista a możesz napisać gdzie takie coś widziałeś ?

EDIT

http://windows7forum.pl/przezroczystosc … -4272.html

:smiley: 60 sekund szukania


(S Andre) #10

Kiedyś był taki poradnik komputerowy na YouTube-ie tylko mi się śpieszyło i nie dodałem go do ulubionych i teraz za cholerę go nie mogę znaleźć.

Dodane 05.06.2011 (N) 11:04

tores1977- to dalej nie wyjaśnia mojego problemu :wink: