Nastawienie paska zadań na pełną przeźroczystość

Witam!

Mam windows 7 tylko nie wiem jak nastawić pełną przeźroczystość paska zadań.Znaczy wiem że morza zrobić tak-lpm-personalizuj i tam się ustawia tylko że nie chcę ustawić też całkowitej przeźroczystości okien tylko sam pasek.Ktoś wie może jak to zrobić pozdrawiam.

Wiem, że sterownik nVidii (nView) ma taką opcje więc wykonalne jest, ale jak to zrobić bez w/w narzędzia pojęcia nie mam, ale poszukam może coś znajdę.

Edit: może to Ci pomoże:

Dzięki za link aczkolwiek program trans bar robi pasek mniej widzialnym niż jest normalnie a w tym za bardzo nie o to chodzi , bo dokładnie chodzi mi o to żeby był efekt taki jakbym włączył całkowitą przeźroczystość okien i paska zadań.

Zainstaluj sobie Sunrise Seven-jest tam opcja całkowita przeżroczystość i trochę więcej.TYLKO NIE RUSZAJ ODBLOKOWYWANIA RAM.

Ściągnołem ten program ale tam jest tylko przeźroczystość paska i okien a ja chcę tylko paska…

Jeżeli jest to opcja dostępna w Windows7 to może masz problem z Aero.

Spróbuj może skorzystać z Windows Troubleshooting Platform. Trzymaj linka z instrukcją jak naprawić Aero http://technet.microsoft.com/pl-pl/edge/Video/ff949980

Ja nie mam żadnego problemu z niczym ale stwierdziłem że jeżeli da się ustawić przeźroczystość paska i okien to samego paska też się da tylko teraz mam pytaanie jak?

Raczej jest to niewykonane. Co najwyżej możesz w programie sunrise 7 ustawić pełną przeźroczystość, ale zarówno paska jak i okien. Ewentualnie pokop w sieci, może jest jakaś skórka z pełną przeźroczystością paska…

komunista a możesz napisać gdzie takie coś widziałeś ?

EDIT

http://windows7forum.pl/przezroczystosc … -4272.html

:smiley: 60 sekund szukania

Kiedyś był taki poradnik komputerowy na YouTube-ie tylko mi się śpieszyło i nie dodałem go do ulubionych i teraz za cholerę go nie mogę znaleźć.

Dodane 05.06.2011 (N) 11:04

tores1977- to dalej nie wyjaśnia mojego problemu :wink: