Nastepca Compute Sticków

Czytałem cd-action i kolejny krok od Intela - były compute sticki, a teraz produkują Compute Card’ty.
Kieszonkowy pecet płaski nieco dłuższy od karty z banku (95mm x 55mm) obiecują wcisnąć tam celerona lub i5 niskonapięciowe procesory do tego 4Gb ram i sdd 64Gb do 128Gb z kartą wifi bez wentylatora.
Podoba mi się wygląd zdecydowanie na plus, lepiej będzie sie przenosić, nie zdradono ani daty premiery ani ceny , czekamy jeszcze na ruch LG bo komputer wymaga nowego wejścia do monitora - co też może oznaczać większą przepustowność danych.
Co wy na to?

Rynek zweryfikuje, najpierw musi się to pojawić w sprzedaży - Segway też miał (wg. wynalazcy i producenta) odmienić świat.

1 polubienie

O to chodzi: https://www.intel.com/content/www/us/en/compute-card/intel-compute-card.html

Gdyby kosztowało 100usd i ruszył na tym Wiedźmin 3 w 4k… :wink:

1 polubienie

compute card to rozwiązanie dla biura, fakt nie ma ceny, ale bd wydajniej niż w stickach.
kiano slimstick za 200 zł bedzie do prostych do netu do filmów dvd podłączyć - kiedyś chciałem.
Do wieśka masz konsole !

Czemu nie znając produktu zakładasz jakie głównie będzie mieć zastosowanie? Poczytałeś z kim podjęto współpracę w celu opracowania rozwiązań? LG itd.? Co do grania - nie każdy lubi kolejne wielkie pudło pod telewizorem - wszystko dąży do tego, aby zredukować liczbę urządzeń…