Następca DVD

Jak podaje dzisiejszy newsletter vortalu e-prawnik zbliża się następca DVD:

Światowe koncerny szykują się do decydującego starcia: Blu-ray i HD DVD, formaty pretendujące do miana standardu nowej generacji, mają trafić do masowej sprzedaży pod koniec roku.

Kolejna rewolucja w branży rozrywkowej nadchodzi dużymi krokami. Giganci branży elektronicznej ścigają się, by promowane przez nich rozwiązania przejęły spadek po DVD. Nie bez powodu - w grę wchodzi kilkadziesiąt miliardów dolarów rocznie. Według firmy Strategy Analytics samych tylko odtwarzaczy DVD sprzedało się w ub. r. prawie 114 mln sztuk, co łącznie przyniosło ponad 20 mld dol.

Żródło

Pozostaje tylko pytanie czy kogoś na to będzie stać… :smiley:

Dlatego też zrobiłem małą ankietkę, która ma pokazać popularność DVD na Waszych kompach (i nie tylko).

Mam stacjonarny odtwarzacz DVD, natomiast nie mam w komputerze :frowning:

ale niedługo kupuje sobię nagrywarkę DVD 8)

Brakuje opcji:

Mam stacjonarne DVD i wewnętrzny napęd w komputerze.

A w Polsce dopiero co DVD się zadomawia i to z trudem…

Ja posiadam odtwarzacz DVD zarówno w komputerze jak i stacjonarny.

Dokladnie.

Ja mam taki i taki i nie wiem co zaznaczyc :smiley:

Zreszta ten pod TV jest juz troszke stary i chyba bedzie go trza zmienic :frowning:

nagrywarke DvD i zwykly naped DvD 8) :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol:

Mam 2 stacjonarne, zamierzam kupić do kompa, ale chyba się wstrzymam do wejścia Blu-ray’ja… na Polski rynek 8)

Radze kupic DVD poki co, bo zanim Blue Ray trafi na polski rynek to jeszcze trzeba troche poczekac. Na poczatku nosniki moga byc bardzo drogie i napewno beda. Obecnie nagrywarki DVD nie sa az takie drogie.

A zanim trochę stanieją to hoho :roll:

Ja również radziłbym Ci jednak zakupić nagrywarkę DVD

Obecnie nagrywarki DVD do kompa bardzo tanie :!: :!:

Ja mam tylko napęd DVD i na razie przy nim pozostanę :slight_smile:

ja nie mam w kompie :cry: i nie mogę zagrać w San Andreas :cry:

ale chcę kupić nagrywarkę DVD bo bardziej się opłaca niż sam odtwarzacz :lol:

stacjonarne mam :slight_smile:

Ja tak samo. Stacjonarne mam :).

w jednym kompie DVD-ROM od paru lat, w drugim nagrywarka DVD… ponad poltora roku. ja narazie nie mysle o zmianie. moze jak cena bedzie przystepna… ale nagrywanie/archiwizowanie danych na DVDRW i tak jest wystarczajace.

mam narazie stacjonarny odtwarzacz, ale niedług kupuje sobie na kompa :slight_smile:

Combo DVD nagrywarka i odtwarzacz w jednym w kompie

mam PLAYSTATION2 a jak wiadomo on odtwarza filmy DVD :smiley:

nagrywara dvd firmy LG jest dla mnie idealna

w kompie amm wypalarke DVD a przy telepudle stacjonarny odtwarzacz :slight_smile: w ankiecie zabraklo takiej odpowiedi :roll: :lol:

Ja nie mam niestety ani DVD nagrywary ani napędu. Zadowalam się cd-rom’em :D:D