Następca Logitecha M220 - co wybrać?

Witam
Jaką wytrzymałą mysz bezprzewodową polecicie do gier (80% czasu użycia, przez nastolatka) i pracy biurowej (20% czasu użycia, przez rodziców) jeśli użytkownicy mają dużą i ciężką rękę a chcieliby sprzętu cichego (częste używanie w nocy) a zarazem niezawodnego ale z pewnych przyczyn tylko LOGITECHA. Logitech M220 nie wytrzymał rozładowania emocji w grze :wink:
Cena do max 150 pln. System chyba nie ma znaczenia ale to Win 10.
Proszę o pilne rady bo zakup musi dokonać się dzisiaj lub jutro.

ja kupiłem Logitech G305 jakiś czas temu i jestem zadowolony:


klik jest słyszalny, ciszej wypada wersja G603:

(tylko tu cena bez promocji, jak są jakieś oferty specjalne to za ok 200 zł idzie wyrwać mysz)

Bardzo dziękuję ale zależy mi na tańszych bo to syn musi wychowawczo sam zapłacić :wink:
Nie zna jeszcze serii G. Seria M to biurowe ale chyba też niezłe. Który bezprzewodowy model M na “wielką łapę” sprawdzi się jako wersja lepsza a nie tylko droższa od M220 i będzie max do 150 pln? Może być taniej :wink:

jeśli napiszesz na forum w dziale x-kom to spokojnie dostaniesz jeszcze kod rabatowy na 20 zł, więc myszka wyjdzie za 159 i z bezprzewodowych do grania lepszej się nie znajdzie :slight_smile:

Jeszcze raz dziękuję. W domu czekała mnie niespodzianka - niecierpliwość syna rozwiązała dylemat bo wolał nie czekając kupić sam to co już znał czyli M220 niż czekać aż wrócę z pracy :wink:

Mam obie.
G603- Dość ciężka, BT i Lightspeed + tryb oszczędny, waga regulowana bateriami - można używać z jednym i dwoma paluszkami, szybka i precyzyjna, brak Logitech Unifying cechuje obie myszy.
Mysz jest ogólnie dość ciężka, naprawdę doskonale leży leży w dłoni.
G305 - lekka, sprawia wrażenie delikatnej, bardzo szybka i precyzyjna, jeden paluszek do zasilenia.
Brak BT.
Również bardzo wygodna.