Następca Windows 7

Witam!!

Mam pytanie jak system microsoftu będzie następcą windows 7 po internecie chodzą słuch że 1 lipca wyjdzie windows 8 RC ale czy to prawda. Chętnie przetestował bym ten system. :smiley: :lol: :o

Też słyszałem o Windows 8 ale kiedy wyjdzie to bym jeszcze nie spekulował.

Windows 8 ma być SP do 7. Naturalnie płatnym i z lekko podretuszowanym GUI. Rzekomo mają w nim usunąć błędy 7ki.

Z pewnością Win8 nie będzie niczym ciekawym. Czekam na Midori/Chakrę/cokolwiek na nowym jajku. Może Microsoft udowodni, że potrafi stworzyć działający soft. NT było przestarzałe w dniu premiery. Win7 był przestarzały już w dniu premiery. I te zerżnięte pomysły.

@topic

Z moich źródeł wynika, że Win8 będzie miał premierę pod koniec 2012. Pewnie w ten sposób chcą zniszczyć świat (albo moje urodziny). W tym roku bardziej prawdopodobna jest beta niż RC.

Też słyszałem te plotki, ale takie że około lipca pojawi się być może pierwsza beta systemu Windows 8.

sunbeam96 , Jakoś wszystkie windowsy między sobą się niczym nie różnią, każdy następny nazywany jest SP do poprzedniego, a jednak jak biorę Win95 i Win 7 to jest różnica xD… magia :smiley:

cóż windows to windows … tak czy siak okienka beda więc czym ma sie takim róznic ? : P