Następna kość pamieci

Witam

Chciałem dokupić do komputera pamięć 512MB 400Mhz firmy Elixir i mam pewna wątpliwość która chciałbym wyjaśnić. Przechodzę wiec do rzeczy, chodzi o to iż nie jestem pewien czy na mojej płycie głównej można zamontować trzecia kość pamięci tego samego rodzaju(płyta głowna ma ograniczenie do 1,5GB pamieci). (dwie które już posiadam to 2x Elixir 512Mb 400Mhz) moja wątpliwość powoduje to iż jeszcze na poprzedniej płycie ECS komp był niestabilny z dwoma 512-stkami. Teraz gdy mam nowa płytę Gigabyte GA 7VASFS niby z tego co czytałem w instrukcji wszystko powinno być OK, jest tylko jedna adnotacja (przytoczę w oryginale po angielsku: „Only two double side DDR 400 memory modules are allowed to be used! „) Rozumiem to tak iż tylko dwie obustronne 512 400Mhz mogą pracować w komputerze. Z tych pamięci które już posiadam jedna jest dwu a druga jednostronna wiec chyba powinno być dobrze obojętnie jaka dokupię. Wolałbym sie jednak upewnić czy po zakupie nie będę miał jakiejś niespodzianki.

Pod tym adresem jest strona z instrukcji mojej plyty traktująca o pamięciach:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e5805b7e63f79d9e.html

teoretycznie tak, zwróć uwagę aby timingi były takie same jak w 2 posiadanych kościach.

ja też to tak rozumiem. Więc faktycznie Teoretycznie! czy zakupisz teraz jedno czy dwustronną kość Ram-u powinno być dobrze. A że teoria i praktyka nie zawsze idą w parze to proponuję byś umówił sie ze sprzedawcą by u niego chociaż sprawdzić czy komp z nową kością Ramu startuje.