Nasza-Klasa Czy u was też tak długo sie włączają strony ;/

Nasza-Klasa Czy u was też tak długo sie włączają strony ;/

?? :frowning:

Tak :stuck_out_tongue:

U mnie przed chwilą ładowała się 35 sec :stuck_out_tongue:

tak, ponieważ ich strona jest na jakiś zlagowanych niemieckich serwerach (tak kiedyś pisali że stoją na niemieckich serwach)

serwery mają słabe

podobno mają zmienić ale pisało że im się nie udało :smiley:

Pobiłem twój rekord :stuck_out_tongue: U mnie trwało to 42 sek

wolno, wolniej, nasza-klasa.pl

Heh u każdego strona ładuje sie długo. Niby zakładali serwery nowe, ale chyba sie to nie udało teraz jest troszke lepiej za jakis czas bedzie dobrze, ale i tak nie ma porównania do fotki mi na fotce.pl strona ładuje się z 2 sek maks !!

jak wogóle uda mi sie wejść na stronę to jest sukces, ponieważ zazwyczaj nawet nie mogę się zalogować !!

pozdrawiam

Bzdury powiadasz: cały serwis jest na serwerach polskich, z wyjątkiem fotek które tak jak mówisz są na serwerach niemieckich.

BTW Sicu , tyś się dopiero zbudził ??

teraz to i tak NK ładuje się z “kosmiczną” predkością, jak byś próbował wejść w grudniu, albo na początku stycznia, to dopiero wtedy byś sie przekonał co to znaczy mulenie.

to jest chyba istota tego portalu, że tak wolno chodzi… kumpel chciał mi zdjęcia jakieś pokazać i zaczął klikac kilka razy, ja mówię: zostaw to może wejdzie szybciej, a on na to: nie, tu właśnie trzeba klikac ciągle i liczyć na fuksa, że się trafi i wejdzie :smiley:

bez kitu, tam sa podobni wszyscy ludzie z moich klas od podstawówki do liceum… jak to się dzieje że taka lipnie wolno działająca strona zrobiła taka furorę? można tam robić coś poza ładowaniem zdjęć i zbieraniem jak największej ilości znajomych bo się nie orientuję?

strona zrobila furore a dopiero pozniej zaczela wolno chodzic

wysylac prywatne wiadomosci, pisac na forach i chyba nic wiecej

wolno chodzi bo miesiąc załatwiali nowy serwera prze ten miesiąc zarejestrowało sie im 2mln osób i zanim zmienili serwer był on już za wolny

ha u mnie ostanio wczytywało 147sekund. mierzone fasterfoxem

Haha Ciekawo Ile Taki Server Może Kosztować xD

Serwer y. Z tego co czytałem to teraz w polskiej serwerowni(ta serwerownia obsługuje również allegro i jeszcze kilka serwisów) jest jak na razie 80 serwerów dla naszej klasy. Kolejna setka jest w drodze. Średni koszt takiego serwera to 3k + za kolokację (łącze, miejsce, prąd,chłodzenie, monitoring itd.) 50-100zł /miesięcznie od serwera oczywiście. Jeszcze w

aha dzięki…

Myślę że nie dużo, zakładając że jest taki beznadziejny